Karadeniz Pet

Kafesim nasıl olmuş? Önerileriniz?

Erkam80

Yeni Üye
Deneyimli arkadaşlar, hobby amaçlı 1 ay önce üreticiden 30 günlük erkek edindim.. Yavaş yavaş evde salmaya başladım elime geliyor alışıyor.. Kafes nasıl sizce (60*38*52 cm ebatlarında) eksik fazla deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim..
sury3a2y.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:16 --

yde2abe2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

gayet güzel kuşun bile şanslısı oluyor demek ki :) kafes harika

maşallah güzel ama tünekler biraz aşağıda ve karşılıklı olurlarsa kuşlar için daha iyi olur

Git gide Hagen vision s01 gözüme küçük gelmeye başladı. Bu sanırım M01. Güle güle kullanın.

İki kuşa kadar ideal genişlikte S1..

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] biliyorum abi. Ancak banyosu ve aksesuarları çok olunca bana yetersiz gibi gelmeye başladı. Satılığa çıkarıyorum şimdi. Hagenin hangi modeline kendi yuvalığı uyumludur bilginiz var mı?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Git gide Hagen vision s01 gözüme küçük gelmeye başladı. Bu sanırım M01. Güle güle kullanın.

M01 evet s01 ile tek farkı 15 cm daha geniş eni... Dediğin gibi banyoluk vs işin içine girince ben de m02 almadığıma pişman oldum m01 in yüksekliği 52 cm 02 in 80 cm ve 4 kapısı var... S01 veya m01 e de 2 kapısından birini iptal edip yuvalık koyabilirsin rahatlıkla... Şiddetle tafsiye ederim hagen kafeslerini çok şık ve etrafı kirletmiyor tül derdi filan yok

M01 evet s01 ile tek farkı 15 cm daha geniş eni... Dediğin gibi banyoluk vs işin içine girince ben de m02 almadığıma pişman oldum m01 in yüksekliği 52 cm 02 in 80 cm ve 4 kapısı var... S01 veya m01 e de 2 kapısından birini iptal edip yuvalık koyabilirsin rahatlıkla... Şiddetle tafsiye ederim hagen kafeslerini çok şık ve etrafı kirletmiyor tül derdi filan yok

m02 alırsam eşim beni 5nci kattan aşağı atacağını söylemişti :)

m02 alırsam eşim beni 5nci kattan aşağı atacağını söylemişti :)

:) hocam çak bi m01 o halde pişman olmazsın fiyatı nette 200-250 civarı ama gittigidiyorda bi satıcıda 170 tl ilgilenirsen linki bulup atabilirim sana... S01 de aynı satıcıda 130 tl

:) hocam çak bi m01 o halde pişman olmazsın fiyatı nette 200-250 civarı ama gittigidiyorda bi satıcıda 170 tl ilgilenirsen linki bulup atabilirim sana... S01 de aynı satıcıda 130 tl

S01 var zaten de link atarsanız sevinirim

Son düzenleme:
Teşekkürler aynı satıcıdan s01 ve tüm aksesuarları almıştım saygılar

Rica ederim... Bir de Juen Pet Market / Pet Shop / Kedi, köpek, kuş, balık, sürüngen ve kemirgen için aradığınız herşey var burda da aksesuarlar çok uygun ve herşeyi bulabilirsiniz y tahta tünekleri burdan aldım diğer sitelerde 20 tl iken burdan sanırım 10 tlye almıştım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:56 -->-> Daha önceki mesaj 03:53 --

Hocam o konuda daha deneyimli arkadaşlar yardımcı olur inş. Bu konuda hiç bi fikrim yok.. Acil şifalar dilerim googlea filan yazmışsınızdır eminim neden olmuş olabilir merak ettim ben de