Karadeniz Pet

Kafesim Ve Ekipmanlarım Geldi

• Konbuyu başlatan AhmetHARSIT
  • Başlangıç tarihi
A

AhmetHARSIT

Guest
Pazar gunu siparısını verdıgım kafesım ve ekıpmanlar geldı :=)

Yorumlarınızı Alayım

Aslında bende bu kafesi almayı düşündüm ama temizlik çok zor olacak diye almadım. Sağolsun mubişler biraz fazla pisler :) ikinci el bir pvc buldum onu alacağım, Bu arada ölçüler nedir? Küçük gibi biraz

Aslında bende bu kafesi almayı düşündüm ama temizlik çok zor olacak diye almadım. Sağolsun mubişler biraz fazla pisler :) ikinci el bir pvc buldum onu alacağım, Bu arada ölçüler nedir? Küçük gibi biraz

40*32*32 ölcüler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

Güle güle kullanın, hayırlı üretimler.

tşkkur ederım usta

beni dolandırdılar galiba bugün istanbul kafesten sipariş verdim hemen ptt den posta hesabına parayı yatırdım 350 tl para yattıktan sonra tlfonuna ulaşılmaz oldu 5 saat oldu hala kapalı jarzımı bitmiş dicem ama icimdede bir şüpe var bu firmayı bilen varmı bende bu firmayı bu sitede okumuştum görmüştüm

Bence kafesin altına kum sersen çok daha temiz olur, hem senin açından hem de kuşlar açısından. Tekrar hayırlı olsun.

fiyat nedir hocam bu kafesin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

beni dolandırdılar galiba bugün istanbul kafesten sipariş verdim hemen ptt den posta hesabına parayı yatırdım 350 tl para yattıktan sonra tlfonuna ulaşılmaz oldu 5 saat oldu hala kapalı jarzımı bitmiş dicem ama icimdede bir şüpe var bu firmayı bilen varmı bende bu firmayı bu sitede okumuştum görmüştüm

istanbul kafesclik mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

Bence kafesin altına kum sersen çok daha temiz olur, hem senin açından hem de kuşlar açısından. Tekrar hayırlı olsun.

nası yanı kum serınce ne oluyor kı

Moderatör tarafında düzenlendi:
aradım actılar cvp vermedı kımse can kardesşim

STANBUL KAFES.COM - PVC KAFES VE PVC SALMA MODELLER, MALATTAN SATI.. sita adresi bu burda numarada yazıyor aynı numaralarını bende yazayım 05452319795 sitede ulaşım tlofonu buydu sizde bu numarayımı aradınız eğer acıp cvp vermedilerse galiba kandırıldım hayırlısı napalım her gördüğün yerdeki sitelere güvenmiyeceksin buda bana kapak olsun :(

Kardeş hemen kötü düşünme belki bir sorun vardır telefon numarasında belki kafesin gelir hemen kötü düşünme bence

aradım konuştum tlofonu bozulmuş abinin o yüzden cvp verememiş cumartsi gelecek işl şimdilik günahını almayalım yanlış anlaşılmasın yardımlarınız icin cok sağolun teşekür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
bn de konustum az once ayene senın dedıgın gıbı ımıs teli bozulmus can

Ben daha önce bu siteden aldım. Ama ilan açtırarak kafesi satın almıştım. Biraz geç de olsa elime ulaştı.

yardım cabandan dolayı cok tşk ederim allah razı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

gec derken bende bugün sipariş verdim cumatesi elinde olur dediler yoksa bir ay beklermiyim

Geri