Karadeniz Pet

kafesim

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar eski kafesim küçük olduğu için benimki de junbo olduğu için kuş sığmıyor hissediyordum :) Ve kafesi değiştirip papağan kafesleri sordum 150 200 tl gibi cevaplar geldi bende biraz uğraşmayı sevdiğim için gidip 1 metre güzel bir tel alıp evde plan proje yaparak tan küçük kafesi bozarak tan güzel büyük bir şey yapmaya karar verdim 2 gün sonunda buna ulaştım inşallah yapa bilmişimdir baya büyük oldu boyu 75 cm :) biraz abartım galba ama güzel oldu junbo çift besliceğim için iyi oldu sizce uygunmu iyi olmuşmu kafes üstatlardan fikir alayım dedim. Tülünü dikicem biraz daha güzeleştiricem akıllı yemlik büyük suluk gibi daha iyi olucaktır.

[/COLOR]

Sanki kafesi yanlamasına koysanız daha güzel gibi geldi bana

Uzunlamasına yapmasaydınız keşke. Genişliği daha çok olsaydı daha rahat ederdi.

Abi evde Salonda olduğu için dik olmaıs lazım yer yok 75cm salonda sığacak yer yok tülde dikiyorum kafesin altı kötü duruyor ama güzelleşcek :) teşekürler yorum için :)

Bayağı emek harcadım yeni :) ama tahminimden güzel oldu :)

Yüksekliği fazla eni dar olmuş. Bencede yatay kullansanız daha iyi olur.

Ben 60 liraya internetten papağan kafesi büyüklüğünde bir kafes almıştım aslında. Ama bu da gayet güzel olmuş.

Ellerine sağlık. Kuşun güle güle yaşasın

eline sağlık kardeşim aslında bu baya büyük uzunlamasına ortadan bi bölme yap 2 katlı üretimhane olsun :D

Ayrıca belirtmek isterim tünekler çok ince geldi. Kuşun ayakları ağrıyabilir.

Tel paslı değil koyu yeşil renginde tertemiz keskin yeri yok yatay olarakta koyacak yerim yok :) 75 80 cm geliyo yer sıkıntısı olduğu için saolunmda bakıyorum özel üretim hane değil yeni ama kuş bir aşağı iniyo bir yukarı cıkıyo baya sevdi bence :)

Geri