petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BuraK Kotaran tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar eski kafesim küçük olduğu için benimki de junbo olduğu için kuş sığmıyor hissediyordum :) Ve kafesi değiştirip papağan kafesleri sordum 150 200 tl gibi cevaplar geldi bende biraz uğraşmayı sevdiğim için gidip 1 metre güzel bir tel alıp evde plan proje yaparak tan küçük kafesi bozarak tan güzel büyük bir şey yapmaya karar verdim 2 gün sonunda buna ulaştım inşallah yapa bilmişimdir baya büyük oldu boyu 75 cm :) biraz abartım galba ama güzel oldu junbo çift besliceğim için iyi oldu sizce uygunmu iyi olmuşmu kafes üstatlardan fikir alayım dedim. Tülünü dikicem biraz daha güzeleştiricem akıllı yemlik büyük suluk gibi daha iyi olucaktır.

[​IMG][/COLOR]

2. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Sanki kafesi yanlamasına koysanız daha güzel gibi geldi bana

3. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Katılıyorum ve teller paslımı veya rengimi öyle ?

4. Sevtap DERİN
    Gizli

Uzunlamasına yapmasaydınız keşke. Genişliği daha çok olsaydı daha rahat ederdi.

5. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Abi evde Salonda olduğu için dik olmaıs lazım yer yok 75cm salonda sığacak yer yok tülde dikiyorum kafesin altı kötü duruyor ama güzelleşcek :) teşekürler yorum için :)

6. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Bayağı emek harcadım yeni :) ama tahminimden güzel oldu :)

7. AvciMustafa
    Gizli

Yüksekliği fazla eni dar olmuş. Bencede yatay kullansanız daha iyi olur.

8. Eren ERDEM
    Gizli

Ben 60 liraya internetten papağan kafesi büyüklüğünde bir kafes almıştım aslında. Ama bu da gayet güzel olmuş.

Ellerine sağlık. Kuşun güle güle yaşasın

9. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

eline sağlık kardeşim aslında bu baya büyük uzunlamasına ortadan bi bölme yap 2 katlı üretimhane olsun :D

10. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Güzel olmuş. Emeğine sağlık.

11. Sevtap DERİN
    Gizli

Ayrıca belirtmek isterim tünekler çok ince geldi. Kuşun ayakları ağrıyabilir.

12. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Tel paslı değil koyu yeşil renginde tertemiz keskin yeri yok yatay olarakta koyacak yerim yok :) 75 80 cm geliyo yer sıkıntısı olduğu için saolunmda bakıyorum özel üretim hane değil yeni ama kuş bir aşağı iniyo bir yukarı cıkıyo baya sevdi bence :)

13. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Orjinal plastik var bide ağaç olanlar plastikden biraz daha kalın o kadar başka düşünceniz varsa alalım düzeltelim :)

14. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Onu düşündüm ileride o odama alırsam 2 kat yapıp bir çif daha gider :) saol yorumun için

15. Sevtap DERİN
    Gizli

Fotoğrafta ağaçtan yaptıklarınız ince görünüyor o yüzden dedim. :)

16. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Hatta bir ara yaprakları olmayan ağaçlar minyatür ağaçlar varya onlardan koymayı düşündüm ama bilmedim :)

Sayfayı Paylaş