Karadeniz Pet

kafesimi değiştim artık

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
ya aslında hiç içimde el vermiyor ama bilemedim işde :((.neyse bir ayım var düşüneyim
dicem demesine amaaaaaa işde ikitane kuşuda alıştıramam ki birbirleriyle ilgilenecekler.ben kafes kuşu olsun istemiyorum ercan bey yaaaaa.vallaha bilemedim şimdi neyapsam :(((

ya aslında hiç içimde el vermiyor ama bilemedim işde :((.neyse bir ayım var düşüneyim
dicem demesine amaaaaaa işde ikitane kuşuda alıştıramam ki birbirleriyle ilgilenecekler.ben kafes kuşu olsun istemiyorum ercan bey yaaaaa.vallaha bilemedim şimdi neyapsam :(((

2 -3 ay sonra yanına eş aldığınızda ilgisi yine gidecek diğer kuşun sizden ;) nasıl mutlu olacaksanız onu uygulayın.

anlıyorum ama daha ben tek kuş bakıp alıştırıp konusturmayı yaşayamadım bile.eş alıcam yanına diyorum ama eğer yabani olursa alıcam 2 3 ay sonra.ama eğer alışırsa almayı bir süre düşünmeyebilirim.

maşallah çok güzel bir kafes.ön tarafının komple açılmasınada bayıldım,renk on numara.zevkinize hayran kaldım nilgün hanım

teşekkür ederim okan bey evet o ön kapağı açık olanlardan kullanmıştım ve kullanıslıydı oyuzden tekrar bundan tercih ettim eeee siz rengi beğenmeyince bende bu rengi aldım ;);):rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D
yeşil bir kafes paylaşmıştımya hani :))))

teşekkür ederim okan bey evet o ön kapağı açık olanlardan kullanmıştım ve kullanıslıydı oyuzden tekrar bundan tercih ettim eeee siz rengi beğenmeyince bende bu rengi aldım ;);):rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D
yeşil bir kafes paylaşmıştımya hani :))))

bilmezmiyim o yeşili :) bu çok güzel,güle güle kullanın

Güle güle kullanın sağlıkta mutlulukta

hayırlı olsun nilgün hanım kafesin çok güzelmiş bende en az bir kaç yıl tek beslenmesinden yanayım kuşla arkadaş olmak insana daha fazla haz veriyor

hayırlı olsun çok güzel. yalnız bir fikrimi belirtmek istiyorum muhabbet kuşları papağan türü kuşlar oldukları için uçmak yerine gagaları yardımıyla tırmanarak yürümeyi daha çok severlermiş diye okumuştum bir kaç yerde. bu nedenle yana doğru telleri olan kafesler tercih edilmeliymiş. nedense bunu kural bellemişim kendime. dikey tellere tırmanamayıp kayıyorlar çünkü. yana doğru olan telleri yokmuydu ki? ama yine de sizin zevkiniz güle güle kullanınız efeeemm:)))

güzel kafes bu arada foto cok güzel süper olmuş begendim nilgün hanım

Geri