Karadeniz Pet

kafesimin yeni hürremi...

• Konbuyu başlatan m.ali güler
  • Başlangıç tarihi
M

m.ali güler

Guest
hayrli ramazanlar arkadaslar...
üretici bir kardesimden damizlik bir disi aldim.Jumbo kirmasi diye aldim ama ingilizde olabilir :)
masallahi eksik etmeyin arkadaslar...

http://i.hizliresim.com/8m9E4r.jpg

5 tane rengi var maaşallah. Siyah ve beyazın asiliği asaletini artırmış. Erkek kuşu da çok güzel ama tam boy onu da görmek isterdim. Harika bir çift olmuşlar. Umarım iyi geçinirler ve sen de torunlara kavuşursun.

Resmi bu şekilde eklersen daha iyi durur.

8m9E4r.jpg

Son düzenleme:
maşallah.Çok güzel bir dişi

teşekkürler selim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

5 tane rengi var maaşallah. Siyah ve beyazın asiliği asaletini artırmış. Erkek kuşu da çok güzel ama tam boy onu da görmek isterdim. Harika bir çift olmuşlar. Umarım iyi geçinirler ve sen de torunlara kavuşursun.

Resmi bu şekilde eklersen daha iyi durur.

8m9E4r.jpg

eyvallah kardeşim...evet dişi çok asaletli bir duruşu var daha yeni kuluçkadan çıktığı için biraz yıpranmış fakat 1 haftaya düzelitirim ben onu :) nasıl öyle yüklüyoruz bir türlü beceremedim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
bence jumbo kırmasına benziyor çünkü ingiliz bukadar büyük değil ama (emin değilim)

teşekkürler selim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

eyvallah kardeşim...evet dişi çok asaletli bir duruşu var daha yeni kuluçkadan çıktığı için biraz yıpranmış fakat 1 haftaya düzelitirim ben onu :) nasıl öyle yüklüyoruz bir türlü beceremedim :)

Burayı incele istersen.