petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesimin yeni hürremi...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve m.ali güler tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. m.ali güler

hayrli ramazanlar arkadaslar...
    üretici bir kardesimden damizlik bir disi aldim.Jumbo kirmasi diye aldim ama ingilizde olabilir :)
    masallahi eksik etmeyin arkadaslar...

http://i.hizliresim.com/8m9E4r.jpg

2. selimm

selimm Guest

maşallah.Çok güzel bir dişi

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    5 tane rengi var maaşallah. Siyah ve beyazın asiliği asaletini artırmış. Erkek kuşu da çok güzel ama tam boy onu da görmek isterdim. Harika bir çift olmuşlar. Umarım iyi geçinirler ve sen de torunlara kavuşursun.

Resmi bu şekilde eklersen daha iyi durur.

#3 Muhabbet32, 13 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 13 Temmuz 2014
  4. m.ali güler

teşekkürler selim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

eyvallah kardeşim...evet dişi çok asaletli bir duruşu var daha yeni kuluçkadan çıktığı için biraz yıpranmış fakat 1 haftaya düzelitirim ben onu :) nasıl öyle yüklüyoruz bir türlü beceremedim :)

#4 m.ali güler, 13 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2014
  5. selimm

selimm Guest

bence jumbo kırmasına benziyor çünkü ingiliz bukadar büyük değil ama (emin değilim)

6. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Burayı incele istersen.

7. muratalper

maşallah çok güzel :)

Sayfayı Paylaş