Karadeniz Pet
C

Cagatay98

Guest
Kafesi görmek isteyenler vardı
Kendi deneyimlerimle yaptığım işsizlik sonucu çıkan kafesi yükseltme deneyimim
:D:D:D:D:D:D:D
Kitaplarla yükselttim kafesi göğüs hizamda kalıyor ilk gün alçakdaydılar kitapları koymadan önce çok ürktüler şimdi evede alıştılar rahatlar
Şimdi eve alıştılar rahatlar dişi kızışmadı daha mama yapıp vericem kafes ufak olduğu için yuvalığı takınca kafes havaya kalkıyor böyle sistem ürettim rahat :D:D:D:D:D
Dişiyi kızdırmak için önerebiliceğiniz ve çiftin sağlığı için yem markası hangi yemden hangi türünden alıyım
Ve hangi mamadan yapıyım tariflerinizi bekliyorum

http://hizliresim.com/l0bGNQ]
l0bGNQ.jpg
[/url]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence yeterli yukseklikte oda fazla kullanilmiyorsa. Bence deprem vb durumlarda sikinti olur.

Kendi odam abi sürekli girip çıkıyoruz, yüksek ses olmadığı sürece iyiler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi duvara asmam sıkıntı kafes ufak olduğu için yatık duruyor kafes denge sağlamam imkansız birde dişi yuvalığa girerse yandım
daha giriş yapmadı yuvalığa

2 çiviyle dengeyi sağlayabilirsiniz,ama siz bilirsiniz nasıl kolayiniza geliyorsa iyle yapın eger çivi düşünürüm derseniz dübel le saglamlaştırın.

Abi tek sorunum sadece dişinin kızışması zaten iyi anlaşıyorlar suyunu yemini eksik etmiyorum

Maşallah Demeyi Eksik Etmeyin :) :) :)

Abi duvara asmam sıkıntı kafes ufak olduğu için yatık duruyor kafes denge sağlamam imkansız birde dişi yuvalığa girerse yandım
daha giriş yapmadı yuvalığa

dübel ile düz kancalardan 2 tane atın hiç bir şey olmaz evvel Allah. Maşallah hayırlı üretimler.

Haftada 2-3 gün mama ve vitamin takviyesi yapabilirsin.
Yemine yarım çay kaşığı kenevir, kişniş veya nijer ekleyebilirsin.
Mamasının içine çok az kırmızı salçalık biber rendeleyebilirsin.

Forumda birçok mama tarifi var arama seçeneğini kullan, beğendiğini hazırlarsın.
Maşallah, hayırlı üretimler olsun.

Maşaallah bereketli üretimler Fatih Beye katılıyorum

hayırlısı olsun ama kitap lazım olduğunda kuşları rahatsız edeceksin

bence duvara sabitle 2 tane çivi olay tamam olmadı yuvalığın altınada bir destek çivisi çakarsın yuvalık çivinin üstüne biner

Kitapları tamamen kaldırdım yazıcım vardı uzun düz onun üzerine koydum rahatlar :D

Geri