Kafesin aralıklarından çıkıyor acil yardım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusufcukh tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Yusufcukh

Yusufcukh Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Kafesimin aralıkları biraz geniş ceku yu kapatıyorum 5 dakkasını almıyor dışarıya çıkması mutlaka bir boşluk bulup kafasını sonra da kanatlarını tek tek çıkarıyor ve özgürlük :) Ceku çok hareketli olduğundan kağıt tarzında bişey ile etrafını sarayım dedim yukarısı açıkta kalacak şekilde tabii. Ama kağıt , karton bu gibi şeyleri rahatlıkla parçalayabilir. Bi fikir verirseniz sevinirim :)

Bu arada imzamdaki kuş CEKU 'dur. Büyüdü ve süper bi kuş. İnsana resmen enerji veriyor en yakın zamanda videolarını paylaşıcam :))

2. CEM CANER

CEM CANER Profesyonel

Beğenileri:
    12
    Yer:
    BALIKESİR/ERDEK -ŞUANLIK KÜTAHYA :)
    normal bir kuş kafesi alın cok pahalı değil zaten siz evde yokken çıkması sıkıntı yaratabilir

3. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    yeni kafes sorunu ortadan çözer :)

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    2
    Yer:
    istanbul, pendik
    ucuz kafeslerden kuşlar rahat çıkabiliyor.. pirinç kafes alırsan bi daha cıkamaz..

5. Deren Görkem YETİKER

Ceku.. güzel isim :)

6. Yusufcukh

Yusufcukh Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Kafes zaten yeni arkadaşlar ama sanırım bitane daha kafes gerekli :) CEKU ismi hoş oldu :) Teşekkür ederim arkadaşlar ilginize

7. hasiyne

hasiyne Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    afyonkarahisar
    bu mubisler cok zeki benim kus benim onunla ilgilenmedigimizi yada bakmadigimizi fark ettigin de ayaklariyla kapiyi acmaya calisiyor biz fark edince kapidan uzaklasiyor sanki gizli isler ceviriyormus gibi davraniyoranlayacaginiz mubisler hep firar planlari yapyiyor :D

Sayfayı Paylaş