Karadeniz Pet

Kafesin her yeri kan lütfen ilgilenin

istanbul

Yeni Üye
Z730Nk.jpg
rZ1GqV.jpg
Öncelikle konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum ama acilen yardımlarınızı bekliyorum bu sabah kalktığımda muhabbet kuslarımın yanına gittim kafesin tülü yerler hep kan olmuştu kurumuş sanırım gece olmuş olan dişi muhabbet kusumun popo kısmandan gelmiş bu kan belli oluyor erkekte bir şey yok. Sebebi nedir bayağı kanamış çünkü? Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleme:
acaba kavgamı ettıler dıyecem ama popo kısmından kan gelmıs dıyosun bıde gece olmus dıyosun ılgınc bı olay dısı kusunuz kendıne mı zarar verdı acaba bıde aklıma bıt pıre gıbı hasere gelıyo ama pek sanmıyorumda oyle bısey olacagını
kusunuzda halsızlık veya hastalık gıbı bısey varmı
bide fotograf yada vıdeo cekebılırsenız cok ıyı olur aslında

acaba kavgamı ettıler dıyecem ama popo kısmından kan gelmıs dıyosun bıde gece olmus dıyosun ılgınc bı olay dısı kusunuz kendıne mı zarar verdı acaba bıde aklıma bıt pıre gıbı hasere gelıyo ama pek sanmıyorumda oyle bısey olacagını

Fotoğrafı birazdan atıcam ilgilenirseniz çok sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:45 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

resmini ekledim kanın geldiği yer gözüküyor. sizce neden ?

acaba kusunuzun dıskılarında fılan bır sıkıntı varmı yanı tam net degıl ama galıba kuyrugu hep kan olmus dogrumudur

bence cıddı bır sıkıntı olabılır cunku gece esler arasında kavga olabılır bu yuzden kan damlaları olabılır ama oyle bır durum yok
kusunuzun gagasında kan varmı acaba yanı kendısı mı yaptı acaba ben gagasındada kan goremedım bence kusunuzu kustan anlaayan bır veterınere gotursenız ıyı olur bence ama dıger arkadaslar ne dıyecek bılmıyorum

bence cıddı bır sıkıntı olabılır cunku gece esler arasında kavga olabılır bu yuzden kan damlaları olabılır ama oyle bır durum yok
kusunuzun gagasında kan varmı acaba yanı kendısı mı yaptı acaba ben gagasındada kan goremedım bence kusunuzu kustan anlaayan bır veterınere gotursenız ıyı olur bence ama dıger arkadaslar ne dıyecek bılmıyorum

yok gagada bir şey yok temiz. ya kafes bayağı kan olmuş sizce kavga etseler bu kadar olur mu ?

kavga degıl kavga olsa genelde dısı kus kanatır erkegı ama kavga degıl kavga olsa gagalardada olur ayrıca popo kısmında olmaz govdede flan olur bu kavga degıl bence baska bısey
kusunuzun gagasıda temızmıs kendısıde yapmamıs galıba
bence kendılıgınden kanamıs olabılır
veterınere goturmenızı veya en azından bır arayıp sormanızı tavsıye ederım

kavga degıl kavga olsa genelde dısı kus kanatır erkegı ama kavga degıl kavga olsa gagalardada olur ayrıca popo kısmında olmaz govdede flan olur bu kavga degıl bence baska bısey
kusunuzun gagasıda temızmıs kendısıde yapmamıs galıba
bence kendılıgınden kanamıs olabılır
veterınere goturmenızı veya en azından bır arayıp sormanızı tavsıye ederım

peki ilginiz için teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

Yardım edebilecrk bilgisi olan yok mu? Yumurta sıkışması olabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:28 --

Bu kadar kişi arasında bilen yok mu arkadaşlar?

Daha önce gözlemledinizmi bilmiyorum ama daha önce kasintisi felan oldumu? Herhangi bakteri ve deri hastaliginda kasinirken asiriya kacabiliyorlar.

Kafes tellerinde kirik varmi? Zannedersem yuvalik takili, yuvaligi ve kafesi iyi bir kontrol edebilirsiniz.

Gecmis olsun...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

peki ilginiz için teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:28 --

Bu kadar kişi arasında bilen yok mu arkadaşlar?

[MENTION=13755]istanbul[/MENTION],

bir resimden ve kandan baska hic bir bilgi yok. Biraz hikayenizi anlatirsaniz belki arkadaslar daha iyi yardimci olabilir. Mesela disi kendini kuluckaya hazirliyormuydu?
Buradan yardim bulamazsaniz, doktora götürmeniz gerekir.

Tekrar gecmis olsun..

Geri