Karadeniz Pet

kafesin ortasına yumurtladı

• Konbuyu başlatan eshabil
  • Başlangıç tarihi
E

eshabil

Guest
yumurtladııııı. ama kafesin ortasına. dün yumurta tıkanmasından şüphe ettim. tuttum kuşu nazikçe yumurtayı çıkarmaya çalıştım. çıkmadı ama yeşil dışkı çıktı çok fazla . sonra yağ süreyim popoya dedim. kakao yağı sür dedi hanımım. doğalmış. bunu sürdüm ve bugün eve gelince kafes tabanında delik yumurta buldum. hayvan şuan çok hareketli ve canlı. sanki rahatlamış gibi. yuvaya hala giriyo saatlerce. yumurtayı yuvaya koyayımmı? kısır değilmiş dimi?

rahatsız etmeyın ıstersenız yumurta kırılmadıysa yuvaya koyabılırsınız

yumurta kırıktı ama yuvaya kydum. gailiba ilk defa yumurtluyo. mama falan vereyimmi, zaten veriyodum. neler yapayım yavru almak için

kakao yağı yeniyormu nasıl tadı var güzelmi sıvı yağ gibimi tereyağ gibimi

canım çekti
th843.jpg

KAKAO yağı tamamen doğal, aktarlarda satılır. benim hanım hamile, göbeğine sürüyor, cildi kurumasın diye. ellerine falan onu kullanıyo. hanım hamile kuşlar hamile:) benden daha mutlu baba olamaz. tüm hamileler gibi, kuşlarda kaprisli, hanım kaprisli:) zor bana hayat. ayrıca zeytin yağı kullanmak bence bit yapar. ben yumurta tıkanmasında zeytinyağı tavsiye etmem. kısa süre sonra yıkamak gerekir. bit yapar. kakao yağı hem güzel kokuyo:)

Çaktırma aga ne olduğunu biliyorumda , espriyi yiyen olmadı
th843.jpg

espriyi yiyen olurmu bilmem ama kakao yağı kokusunu duyunca insanın yiyesi geliyo hakkaten:) aşeren evlere tavsiye etmem. dayanamaz yenir vallahi:)

Geri