Karadeniz Pet

Kafesin son erkeği

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Kafesin son erkeği çok iri kaçtı. :) maşallah kırık ama ingilizleri kıskandırır :) kocaman.

bi maşallah dersiniz artık :)

vdvs6.jpg

vdvuw.jpg

vdvwz.jpg

vdvzk.jpg

maşallah çok tatlı.. tüğü kadar yavrusu olsun...

aynen abi Maşallahı var bol bol sağlıklı yavrularını alırsın inş :)

kuşlarınızada maşallah sizede maşallah ercan bey çok iyi bakıyosunuz kuşlarınıza sırrınız nedir :D

anne şevkatiyle.mamalarını yaparken içine sevgimizide katıyoruz değilmi ercan

ehhehe sağol okan :) yavrular senin ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

teşekkürler :) yem vitamin mama bide sevgi :) sır bu :)

Sevginin fazlasıda zararmış anladım artık ercan bey :D

Sevginin fazlasıda zararmış anladım artık ercan bey :D

yok yahu fazla zarar değil :) iyidir her zaman :) bide çok sıkboğaz etmiyorum kafalarına göre takılıyorlar :) kafesler geniş onlarda bundan mütevellit tosun oluyorlar :) bide yemlerine aspür , şalgam felan karışım var onuda veriyorum ama bu ara kestim tüye girenler yüzünden :)

aspur bende karıştırıyorum yemlerine şalgamı denemedim ama onuda deneyelim bakalım :D

Son düzenleme:
aspur bende karıştırıyorum yemlerine şalgamı denemedim ama onuda deneyelim bakalım :D

şalgam , pancar , nijer , aspür bunları karıştırın. benimkiler kafeste havada sabit uçuyor bunu yiyince :)

bu arada sizin kuşları merak ettim :)

teşekkür ederim evet sarı dişiyi yavruların olduğu kafeste şimdi gözünü kör ediyodu benim oğlan :D şimdi ki yeni eşiyle anlaşmaya başladı iyice kaynaştılar