Karadeniz Pet

kafesin yeri (endişeliyim)

• Konbuyu başlatan Sertac SAYAR
  • Başlangıç tarihi
S

Sertac SAYAR

Guest
kafesin yeri iyimi

Arkadaslar kafesin sehpanın uzerindeydi rahatsız oluyorlardir diye duvara astım bir çivi kafesi taşırmı endişem yere düşmesi bir sorun olurmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
umarım olmaz ama yere düşmesi tabi ki sorun olur..
ben de kafesi benzer şekilde duvara yerleştirdim; duvarı yaklaşık 10-12 cm delerek, iki dubel, vida kullandım..
sağlamlığından emin değilsen benzer şekilde yapmanı tavsiye edebirilirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben deldim dubel caktim uzerinede kanca astim 5 senedir oyle duruyor

Bence de dübel ile bu iş daha Güvenli olacaktır,umarım sorun olmaz

Tamam cok tesekkur ederim simdilik indirip sehpanın üzerine koydum dediğiniz gibi dübel takıp öyle asıcam.

Yani kuslarin sıkışabilir buyuk panık yasarlar ınsana yaklaşmazlar ayakları kırılabilir bunlar senın için sorun teşkil edrse bnce çiviyi saglamlaştır:)
r

Yani kuslarin sıkışabilir buyuk panık yasarlar ınsana yaklaşmazlar ayakları kırılabilir bunlar senın için sorun teşkil edrse bnce çiviyi saglamlaştır:)
r

Sorun dan daha kotu olur imkanim olsa buyuk bir salma kafes ve cok mutlu olacaklari bir ortam olustururum nede olsa onlari kafese sokup hobi yapiyoruz o yuzden kusun tirnagina zarar gelmesini istemem.

Bende onu dusundum bizim evin duvarlari biraz soguk malum kış havalar soğuk oyuzden simdilik sehpanın uzerine koydum daha sonra düşünürüz.
2 katli kafes almayi düşünüyorum fakat istediğim ölçülerde yok olanda pahalı belki benim kullanmadigim kitapliga ön tel çekebilirim.

Geri