petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesin yeri (endişeliyim)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sertac SAYAR tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sertac SAYAR

kafesin yeri iyimi

Arkadaslar kafesin sehpanın uzerindeydi rahatsız oluyorlardir diye duvara astım bir çivi kafesi taşırmı endişem yere düşmesi bir sorun olurmu?

#1 Sertac SAYAR, 30 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2014
  2. cnkrc

cnkrc Guest

umarım olmaz ama yere düşmesi tabi ki sorun olur..
    ben de kafesi benzer şekilde duvara yerleştirdim; duvarı yaklaşık 10-12 cm delerek, iki dubel, vida kullandım..
    sağlamlığından emin değilsen benzer şekilde yapmanı tavsiye edebirilirim..

#2 cnkrc, 30 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2014
  3. Bulut YILDIZ

Ben deldim dubel caktim uzerinede kanca astim 5 senedir oyle duruyor

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Bence de dübel ile bu iş daha Güvenli olacaktır,umarım sorun olmaz

5. Sertac SAYAR

Tamam cok tesekkur ederim simdilik indirip sehpanın üzerine koydum dediğiniz gibi dübel takıp öyle asıcam.

6. mehmetsoker

Yani kuslarin sıkışabilir buyuk panık yasarlar ınsana yaklaşmazlar ayakları kırılabilir bunlar senın için sorun teşkil edrse bnce çiviyi saglamlaştır:)
    r

7. Sertac SAYAR

Sorun dan daha kotu olur imkanim olsa buyuk bir salma kafes ve cok mutlu olacaklari bir ortam olustururum nede olsa onlari kafese sokup hobi yapiyoruz o yuzden kusun tirnagina zarar gelmesini istemem.

8. İbrahim ERGİN

Beğenileri:
    0
    Duvar soğuk olmaz mı?

9. Sertac SAYAR

Bende onu dusundum bizim evin duvarlari biraz soguk malum kış havalar soğuk oyuzden simdilik sehpanın uzerine koydum daha sonra düşünürüz.
    2 katli kafes almayi düşünüyorum fakat istediğim ölçülerde yok olanda pahalı belki benim kullanmadigim kitapliga ön tel çekebilirim.

Sayfayı Paylaş