petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesin yeri üretim için önemli mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur kartal tarafından 24 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. onur kartal

onur kartal New Member

Beğenileri:
    0
    bnim kuşlar çifthanedeler yerde duruyor yavru alamamamın sebebi bu olabilirmi bunla bir ilgisi varmı dır?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ne etkisi var nede yok diyebilirim , ama yinede yeri önemlidir .) hava akımı olmayacak , kuşlar ürkmeyecek vb birsürü faktör var , en önemlisi kuşlarınızın hazır olması gerisi pekte önemli değil :)

3. onur kartal

onur kartal New Member

Beğenileri:
    0
    bir seneye yakın iki çiftim var daha yavru alamadım rahatsız olmasınlar diye kullanmadıgım odaya koydum ama yine yavru yok yavru almayı çok istiyorum herşeyi denedim oluyor dedim acaba yerde diyemi olmuyor

4. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Bence üretimde en önemli şey kafesin konumu... En az göğüs hizasında olmalı, çok gelip geçenin olduğu yerde olmamalı, çok karanlık ya da tam güneşin altında olmamalı, bulunduğu odayı rahatlıkla görebileceği bir yerde olmalı vs. bunlar kuşları korkutan ve üretimi doğrudan etkileyen faktörler.

5. onur kartal

onur kartal New Member

Beğenileri:
    0
    gelip gecilmiyor kullanmadıgımız odada duruyor gunda nerdese 2 3 saat güneş görüyor oda kafesın çok az bi yerine geliyor sadece geceleri ben yatarken odanın ışıgını kapatıyorum bir ozaman tam karanlık oluyor iste dediğim gibi kafes yerde onu ben duvara çivi ile sabitlestireyim ozaman

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. onur kartal

onur kartal New Member

Beğenileri:
    0
    yok fazla girilmiyor gunde 1 bilemedin 2 kere falan giriliyor

8. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri: