petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesin yerini degistirdim hatami ettim aceba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Seyfi tarafından 1 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Seyfi

Seyfi Member

Beğenileri:
    0
    Degerli ustalarim kuslarim oturma odasinda duruyordu gece saat 12 ye kadar tv ve lamba yanıyordu ayrıca çocuklar çok gürültü yapıyordu bu şartlar altında yumurtlama olmayacağını düşündüm ve kuslari sessiz odaya aldım ama içim rahat değil su anda stres olurmu yumurtlama olmazmi diye sürekli düşünüyorum kuslarim es ve kızgın durumda resimlerde görüldüğü gibi lutfen degerli yorumlarınızı esirgemeyi n saygılar inşaallah bi sorun olmaz

Ekli Dosyalar:

2. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    229
    Bi sorun olmaz orda sabit kaldığı sürece tabiki ilk basta yadırgarlar ama alışırlar.

3. Seyfi

Seyfi Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim cengiz bey

4. Seyfi

Seyfi Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim cengiz bey

5. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Huysuz bir dişi ise dışarıya yumurtlayabilir yada yumurtayı kırabilir yakın zamanda başıma geldi ama şuan geri eski yerine getirirseniz daha fazla stres olabilir beklemeye devam :)

6. Fatih SEVİM

Fatih SEVİM Active Member

Beğenileri:
    99
    Daha sessiz bir ortama almakla iyi etmişsiniz. Ama yeni yerlerine de alışmaları biraz zaman alabilir. Güle güle besleyin.

Sayfayı Paylaş