petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesler temizlensin kuşlar bayram etsin

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Enes YLKSN tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaş bu. Nedir ya adam 1 tane kuş besliyor kuşun altı pislikten görünmüyor ondan sonra kuşum hasta oldu falan filan, o hayvanları oyle besleyecekseniz açın pencereyi salın gitsin , böyle olmaz yazık gunahtir, 3 günde bir kafesi temizlesen. 15 günde,kafesi dezenfekte etsen 2 günde bir suyunu yemini kontrol etsen elinmi kırılır,

Bu şikayetim bir,çok ilanda gördüğüm kuşlardan dolayı nevrim döndü, bu tip kişilerden kuş almayın kardeşim, bir kişinin kafesi temiz değilse kuşuda sağlıksızdır,

2. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Sen ne diyorsun bu bişeymi. İstanbul Güneşlide bi petshop var. Adam küçücük kafese 2 tane güvercin cinsi kuş koymuş. Bir tane tünek var kafeste. Kuş sürekli aynı yere dışkı bıraka bıraka 7-8 cm lik pislik olmus dağ gibi. Hiç abartmıyorum en az 3 aydır temizlemiyordur kafesini. Böyle sorumsuzlarda var işte.

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maalesef kardeşim gecen hafta dolaşayım,dedim Eminönü'nde bir kuşçuya girmeye kalmadı aniden çıktım,öylemi pis,kokar allahım kusmadığım,kaldı milletin içinde, senin dediğine de inanırım ilgi alaka yok böyle,müptezellerin elinden ruhsatı almak,lazım

4. Boncuk BONCUK
    Gizli

ben bi şey itiraf edicem ama özellikle hanımlardan çekinerek yazıyorum :) lütfen kızmayın ama ben kuşumun kafesinin tamamını bulaşık makinesinde yıkıyorum :) hijyenik olsun diye bi arkadaşım manyak hiç kafes makinada yıkanırmı demişti :) iğrençsin demiştide ondan: hergün suluğunu temizlerim altınıda hergün alırım zaten evde her yere özellikle benim üstümede çok yapıyo :)

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    isyaaann :D

6. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    Kaafes ortamı kuşun sağlığını tehdit eder bu yüzden temiz olması gerekir yoksa kuslarda süre gelen rahatsizliklar meydana gelir

7. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    sizde iyice abartıp kafayı yemişsiniz,kuşları temiz yapacağım diye kendini kirletmek diye herhalde buna denir..

Sayfayı Paylaş