Karadeniz Pet

Kafesler ve Fiyatları Nasıl?

Emin YÜKSEL

Meraklı Üye
dikkatimi çekti ucuz gibi geldiler bana alıp kullanan arkadaşlar varmı ? gerçe bunun kargo ücretide var...

Aynen satan yer neresi hocam ?

45*35 Kafesler uygunmuş fiyatı

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Şimdi telefon ile arayıp konuştum 2.fotoğraftaki çift hane + yuvalık + aksesuarlarıyla birlikte 30 TL ve sipariş ettim :D

Alt ızgarasını da iste bence varsa

Şimdi telefon ile arayıp konuştum 2.fotoğraftaki çift hane + yuvalık + aksesuarlarıyla birlikte 30 TL ve sipariş ettim :D

hayırlı olsun bende araştırdım niyetim var almaya gelince herkese kafesle ilgili bilgi verirsen sevinirim.

çok uygunmus fiyatlar.. 1. fotograftaki hosuma gitti benimde.. toplu alınabilir..

45*35 ten bende var kullanıyorum alırken taban ızgarasını da alın derim ben memnunum.

Fiyat uygun 20 liralık üretim kafesi 35 50 arası tabiki kalitede önemli, aldığınız ürününün telleri iyidir umarım

daha kuslarımdan yavru alamadım.. bir ara sizin ve levent beyin yanına ugrayıp taktik ve tecrübe almak istiyorumm.. bir kac yavru alabilsem cesaretimi toplayıp kafese bogacam odayı :)

levent usta taktık vermez ama :)

tünekleri sulugu bile yanlıs düzende yerlestirdigimi düsünüyorum kafese.. kusların yumurtaları vardı aldıgımda.. 4 5 gün daha yattı aldıktan sonra.. daha sonra yatmayı kesti.. yuvalıga bile girmiyor artık.. erkek sıkıstırıyo disiyi.. gagalıyor cok yanasınca.. yumurtlayabilecegi bir ortam yaratamadım onlara sanırım.

hayırlı olsun bende araştırdım niyetim var almaya gelince herkese kafesle ilgili bilgi verirsen sevinirim.

Teşekkür ederim. Üretim kafesi yokmuş 10 gün sonra hazır olurmus çifthane aldım işte siparisi geçtim kargoya verdi kağıdını çekip mail olarak attı bana

tünekleri sulugu bile yanlıs düzende yerlestirdigimi düsünüyorum kafese.. kusların yumurtaları vardı aldıgımda.. 4 5 gün daha yattı aldıktan sonra.. daha sonra yatmayı kesti.. yuvalıga bile girmiyor artık.. erkek sıkıstırıyo disiyi.. gagalıyor cok yanasınca.. yumurtlayabilecegi bir ortam yaratamadım onlara sanırım.

ortam onemlı ve sabır eger aldıgın kısı senı kandırmadıysa demekkı kuşlar eş kandırmada soyle oluyor boş yumurtaları toplayıp yvalıga koyarsın bır cıft de kuş atarsın kafese bak bunların yumurtası garantı yumurtlayan kuşlar deyıp acemılere satan cok kısı tanırım ben pıyasada :)

O dert bendede var inan

Geri