petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesleri Ayirma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Ben kuslarimin kafeslerini ayirmayi dusunuyorum kizistirmak icin dişi kusum bir en fazla iki kez yuvaliga giriyor yada kapisinda 2-3 saniye duruyor erkek cok hevesli kizismasi tavan yapti yuvaliga cagrior disi hic orali degil kizistirmak icin ayiracagim ne kadar ayirayim ve ne yapmaliyim sizce ayirmalimiyim kafeste ne denediysem kizismadi dahada beter kizismasi yok oldu

#1 Mustafa Yildiz, 18 Kasım 2014
    Son düzenleme: 18 Kasım 2014
  2. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Bende bugun ayırdım dişiyi.Ayrı bi kafeste yan yana duruyolar. 10-15 gun boyle durucaklar. Bu bilgiyide yine burada okumuştum. Ama tuhaf olan sanki benim kuşlar boyle daha mutlu oldu gibi anlamadım ama bakalım bi kaç gun geçsinde ne olacak görecez :)

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Insallah ben yarin ayirmayi dusunuyorum kenevirmi yoksa nijer mi versem bilemedim nijer tuy döküyor dediler ama yardim bekliyorum forumdakilerden

4. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Evet bende yine forumda okudum nijer tuye girmelerine sebep oluyor diye. Şimdi 2-3 günde bir mama veriyorum. Ve bekliyorum. :)

5. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Not:Kutunun ustundeki sarı kafese disiyi koyacam yuvalik olan kafestede erkek olacak bu uzaklik dogrumu yoksa yakinlastirayimmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Sadece mamami veriyorsunuz yoksa bal havuc falan veriyormusunuz

#5 Mustafa Yildiz, 18 Kasım 2014
    Son düzenleme: 18 Kasım 2014
  6. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşları birleştireceğini kafeste durmalı
    Nijeri ayarında verirseniz hiç bir sorun olmaz kuşlar kızışır
    Seslerini duysunlar ama birbirlerini görmesinler

7. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Eminmisiniz kuslarin gormeleri daha iyi diyorlar birde ayarinda derken nasil ayarinda

8. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Nijeri fazla verirsen tüye girer belli bir oranda vermek gerekir
    Ben ayırma yönteminde kendi yapıp denediğimi söyledim sonuç aldım ama ustalar ne yapar nasıl söylerler bilmiyorum

9. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0

Havuc mamanın içine koyuyorum
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...tistirilmesi/muhabbet-kusu-icin-mama-227.html buradaki tarifteki gibi mısır unu koymuyorum ama ben.

Sayfayı Paylaş