Karadeniz Pet

Kafeslerimmm

• Konbuyu başlatan Kasaplanca
  • Başlangıç tarihi
gerçekten güzel olmuş :) böyle görünce imreniyorum nasipse yazın bende yapacağım kendime bir tane.

Belliki bu kafes sizin emeğiniz ... Gerçekten cok güzelll çok şık tasarım olmus bayıldımmmmm dogrusu ...

Hayır. ızgaraları yokken cektım. ızgara yaptım ozellıkle ve 5mm yukseklıkte yaptımkı altlarınada kuş kumu koydum kuş kumu koyduğum ıcın uzun sure temızlıge gerek duymuyorum.

Çok iyiymiş gerçekten her eve lazım. Maliyeti kaça patladı size bu kafesin

Çok iyiymiş gerçekten her eve lazım. Maliyeti kaça patladı size bu kafesin

Ben ahşapları özel siparişle alıyorum.istanbuldayım bursadan sipariş veriyorum.fırınlanmış şekilde. kuşlar kemiremiyor ve uzun süre kullanabiliyorsun. sağlıklı ve temiz. Malum fiyatlar kaba. detay girmiycem 110 tl civarı

Ben ahşapları özel siparişle alıyorum.istanbuldayım bursadan sipariş veriyorum.fırınlanmış şekilde. kuşlar kemiremiyor ve uzun süre kullanabiliyorsun. sağlıklı ve temiz. Malum fiyatlar kaba. detay girmiycem 110 tl civarı

Teşekkür ederisss :)

eline, emeğine sağlık... çok iyi...

Tebrik ederim guzel kafes yapmissiniz gule gule kullanin

kafesleriniz için teknik destek mı istıyorsunuz anlamadım konuyu yalnış yere açmışsınız :=)

Kardeş kafesin üzerinde bir açıklama yada bir destekle ilgili bir şey yok. kafeslerim diye paylaşım yaptım. konunun nesi yanlış bana bir izah edebilirmisin?

emeğine sağlık kardeşim görüntü filan önemli değil önemli olan üretmek tebrik ediyorum....

arkadaş diyoki soru cevapa paylaşmışın ya onu söylüyor...

güzel olmuş....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:15 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

ya üretmek lazım 3 kat pvc ye 500 lira istiyorlar yam yam olmuş millet en iyisi kendin yapmak kendimce tebrik ediyorum kardeşim emeğine sağlık

arkadaş diyoki soru cevapa paylaşmışın ya onu söylüyor...

güzel olmuş....

Burdaki paylaşımlar genel olduğunu biliyorum ben. bak mesela dedemle tünek çalışması demiş? buda aynı demek istediğim herkes kendince birşeyler paylaşıyor. o arkadaş zaten kafesçi olduğu belli. yanılmıyorsa ıyı güzel der ona gore yorum yapardı. onu bile dememiş. sen ne anlarsın bundan.

Burdaki paylaşımlar genel olduğunu biliyorum ben. bak mesela dedemle tünek çalışması demiş? buda aynı demek istediğim herkes kendince birşeyler paylaşıyor. o arkadaş zaten kafesçi olduğu belli. yanılmıyorsa ıyı güzel der ona gore yorum yapardı. onu bile dememiş. sen ne anlarsın bundan.

Arkadasin anlatmaya calistigi sey su ki konunuzu teknik destek bolumune acmissiniz

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bu forum da en çok bakılan yer soru cevap bölümü yazman normaldir ben de dün hobihanem diye bi konu açtım normal senin paylaşımın kafayı takma salla. ben kafescileri sevmiyorum çok para istiyolar insanların içindeki hayvan sevgisini köreltiyolar çok para istıyorlar .insanların yapmaya zamanı yok ya alan geniş istedikleri parayı istiyolar

Geri