Karadeniz Pet

Kafeslerimmm

• Konbuyu başlatan Kasaplanca
  • Başlangıç tarihi
Arkadasin anlatmaya calistigi sey su ki konunuzu teknik destek bolumune acmissiniz

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ben teknık destek olduğunu fark etmeden açmış olabılırım. fark etmedim çunkı genel bir paylaşım yaptım.

teknik destek filan farketmez nereye istiyorsan oraya aç kardeşim. şuan teknik destekte kaçtane aktif üye var sıfır. güvercin bölümüne girdim bugun kuş var bedava vericem bakan yok

teknik destek filan farketmez nereye istiyorsan oraya aç kardeşim. şuan teknik destekte kaçtane aktif üye var sıfır. güvercin bölümüne girdim bugun kuş var bedava vericem bakan yok

aynen oyle. Buralardan degılde çevrende varsa genç çocuklar ver onlara baksınlar.

verdim biraz önce güvercin bakan bi arkadaş var ona verdim

ya akşam balkona tünemiş aldım içeriye ama muhabbet lerin yanın da olmuyor yaa ..
vermek zorun da kaldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

ya bu altın gümüş uye falan nasıl oluyor:)

Iyı yapmışsın. Olmaz tabiki 5 katı hayvan :) gumus uye falan zamanla olur. burda onlıne olduğun zamanca degısıyor.

Kardeş kafesin üzerinde bir açıklama yada bir destekle ilgili bir şey yok. kafeslerim diye paylaşım yaptım. konunun nesi yanlış bana bir izah edebilirmisin?

konunuz yalnış degıl ustam konunuz yalnış yerde yanı yalnış bolume acmışınız

gercekten cok begendım ellerinize saglık

Elinize saglık cok güzel olmuş yanlız pvc borudan yapılsa parazit acısından daha iyi olmazmı ? Tabi bu görsellik yakalana bilirmi ?

hocam 2 sorum olacak 1 o kafesin dışını çevirdiğiniz telleri nereden buluruz 2 yorumun birinde fırınlanmış alıyorum demişsiniz normal maragozlarda yaptıramayız mı veya vernik çeksek zararlı olur mu ?

hocam 2 sorum olacak 1 o kafesin dışını çevirdiğiniz telleri nereden buluruz 2 yorumun birinde fırınlanmış alıyorum demişsiniz normal maragozlarda yaptıramayız mı veya vernik çeksek zararlı olur mu ?
nalburlarda bulabılırsın tellerı.
fırınlanmış olarak alıyorum her marangozda yok bunlar. özel olarak üretim yapan marangozlar var. vernik kuşa zarar verir. kemirgen bir hayvan için önermem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 15:18 --

Elinize saglık cok güzel olmuş yanlız pvc borudan yapılsa parazit acısından daha iyi olmazmı ? Tabi bu görsellik yakalana bilirmi ?

pvc borudan kastınız nedır onu anlamadım? pvc kafes ayrı bır olay. pvc de plastık tüneklere nasıl karsı ısenız bende pvc kafeslere karsıyım. sonuçta oda plastık. ahşap en doğal urundur kuşlar ıcın ayda bır genel temizlikte kafesi komple spreylerım.

Geri