Karadeniz Pet

Kafespazari.com Açıldı...

• Konbuyu başlatan AhmetHARSIT
  • Başlangıç tarihi
A

AhmetHARSIT

Guest
S.a Arkadaşlar Dediğim Gibi Çok Yakında Açılıyor Dedim Ve Açıldı.

KafesPazari.Com Açıldı.

Ücretsiz İlan Verebileceğiniz Ücretsiz Kayıt Olabileceğiniz Türkiyenin İlk Ve Tek Kafespazari.com Yayın Hayatına Başlamıştır

Kafes İle İlgili Tüm Aksesuarları Bulabileceğiniz Satabileceğiniz İkinci El Ve Sıfır Kafes Alıp veya Satabileceğiniz Veya Üretim Malzemeleri Satabileceğiniz Sitemiz Açıldı

Kullanımı Kolay Günlük Aylık Yıllık Reklam Verebileceğiniz Bir Adım Onde Olabileceğiniz Sistem Mevcuddur.İlanınızı Ön plana Cıkarabileceğiniz Tüm Olanaklar Mevcuddur.

Tek Ypamanız Gereken Üye Olup Hemen İlan Vermeniz.

Not:İlanınız Sistem Geregi Hemen Onaylanmıyor.Ama Ben Elimden Geldiğinde En Kısa Sürede Onaylıyacağım. :=)

Site Adresi: KafesPazari.Com

Bu İşe Gönül Vermiş Herkesi Bekliyorum

Saygılarımla Ahmet HARSIT..

Allah bol ve hayırlı kazançlar versin hocam inşallah sizinle bi ticaret yaparız :)

hocam bn satmıyorum satmak ısteyenler ılan verıyor satıyor alamk ısteyenlerde aalıyor yanı sahıbınden.com gıbı hocam yınede sagolun :=)

Yanlış anlamayın, Kendi açımdan hayal kırıklığı oldu diyebilirim. Ben daha çok insanların yazışabileceği, sohbet ortamının da olacağı bir kafes sitesi hayal etmiştim ama bildiğin e-ticaret sitesi olmuş. Site çok güzel ama bu sadece benim görüşüm tabi. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden, umarım istediğiniz yerlere gelir :)

hayırlı olsun

çOk iyi olmuş böyle bi site makul fiyata çifthane bulursam alırım :)

çOk iyi olmuş böyle bi site makul fiyata çifthane bulursam alırım :)

sagolun sıte yenı oldugu ıcın fazla ılan yok ama ılerleyen zamanlarda inşallah butun aradıgınızı bulabılırısnız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

allah razı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

allah razı olsun

sagollasın allah razı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

tum üyelerin desteklerını beklıyorum

Hayırlı olsun, çok üyesi olur umarım..

İnşallah.. kuş ilanı veremiyoruz sanırım değil mi?