Karadeniz Pet

Kafeste İlginç Şeyler Oluyor :)

bkrertugrul

Yeni Üye
Merhaba Abiler Ablalar :)

Kuşum Kafeste Taklalar Açıyo Tünek Çubuğunu Ters Çeviriyo Gazeteyi Kaldırıor Az Önce Yediğini Gördüm Tüllüğü Kemiriyor Durduğu Yerde Durmuyo Kafasını 2 Bacağının Arasına Sokyo :) Ters Bi Durum Yok Değilmi ? Ha Birde Pisliğini Yiyoor :)

Son düzenleme:
Merhaba Abiler Ablalar :)

Kuşum Kafeste Taklalar Açıyo Tünek Çubuğunu Ters Çeviriyo Gazeteyi Kaldırıor Az Önce Yediğini Gördüm Tüllüğü Kemiriyor Durduğu Yerde Durmuyo Kafasını 2 Bacağının Arasına Sokyo :) Ters Bi Durum Yok Değilmi ? Ha Birde Pisliğini Yiyoor :)

gazete kağıdını yemesi zararlı diye biliyorum kağıt havlu koyun isterseniz.zehirlenmesin.

enerji patlaması yaşıyor kuş :).

beyaz kagit koyun dostum normal dergi gibi yazilari boya oldugu mantar a neden olabilir.

Kuşunuz dişimi erkekmi kaç aylık :) kızışmış olmasın yada kuşa ne yedirdiniz :D

Peki Dergi Koyuyorum

dergi gazete gibi boyalı koymayın demiş arkadaş siz kağıt havlulardan falan koyun en iyisi.

sıkıntısı yoktur sanırım. belki kızışmıştır, yerinde ondan duramıyordur

yaninda disi varsa kur yapiyordur yoksa oyun amaclidir benimkiler her gun yapiyorlar. gazete kagidi renkli oldugundan ilgilerini cekiyor normal beyaz kagit veya selpak kulanin tercihim

takvim yaprağı yiyodu bizimki küçükken takvim yaprağı koy :D

Kuşunuz dişi olması lazım. Gazete kemirmesi çiftleşme istediği anlamına gelir. Kağıt havluda koyabilirsiniz.

Yada kuşunuzu dışarı alıştırırsanız onu kafesten çıkarmanız için abuk subuk hareketler yapabiliriyor sevimlide oluyor canavarlar :D

Evet dışarıya alışırsa durduğu yerde hızlı hızlı gidip gelebilir :D hatta elinizi kafese uzattığınızda sevgi gösterileri yapar :D

Geri