petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafeste sıkılıyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haydarmasal tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarımı sürekli kafesin kapısı acık bıraktıgım için onlarda perde de yer ettiler. kafese sadece yemlerını yemeye gırmeye alıstılar. ama sımdı baktım kı ortalık cok pıslenıyor. kafeste tutmaya calısıyorum. ama sıkılıyorlar sankı. ne yapmalıyım. uzuluyorlar mıdır

2. ufuk evin

ufuk evin Guest

Kafesin içine bikaç tane oyuncak alabilirsin. Bende kusumu gündüzleri serbest aksamlari kafese koyuyorum ama o tek oldugu icin gunduzde kafesin üzerinde duruyor.

3. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    bir kac ilgisini cekecek oyuncak deneyin

4. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    iki tane oldukları ıcın oyuncaga gerek yok demıslerdı almalımıyım. bir de leptopu karsılarına koysam fılm cızgı fılm acsam olurmu

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    hiç sakıncası olmaz eğer eşi ile ilgili ise dışarıda da kafestede sıkılmaz :)

Sayfayı Paylaş