petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesten çıkmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve duman türk tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. duman türk

arkadaşlar kuşum artık parmağıma geliyor ( gösüne doğru ittirince) ama parmağımdayken kafesten bi türlü cıkaramıyorum geri gitmek istiyor kafase kapısını açık tutuyorum dışarı çıkmıyor kuşu alalı 2 hafta oldu ondan mı acaba

2. Yusuf ŞANLI

Daha ortama alismamistir korkuyordur hala biraz daha sure gecsin ondan sonrada kafese sokamiyorum diye konu acarsin :)

3. duman türk

peki şuan ne ruhsuz ama ya sinir etti bu kadar tembel kuş görmedim yam için yamliğe iniyo yemini yeikten sonra orda kalıyo tünek deiştirmeye üşeniyor suluk olan tüneğe götürmem içinde parmağımı bekliyo bu kadar tembeli varmaıdır bilmiyorum cidden =)

4. Yusuf ŞANLI

Kus yavruysa normaldir alisir hareketlenir tabi insallah hasta degilse

5. duman türk

5haftalık =)

6. Paşa01

Paşa01 Guest

korkuyordur ondan dışarıya çıkmıyor hocam maximum 1-2 ay alışsın gelir sonra ayrıca sana güvenmesini sağla (şahsi görüşlerimdir)

7. duman türk

Sayfayı Paylaş