petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesten dışarı çıkarma yöntemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berk ŞAHİN tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet arkadaslar baslıkta dedigim gibi kusum odayı ezberlerdi çok iyi ucabiliyor buugn 4. günü evde ve ben bugun saldım ama kafesten cıkmak istemiyor biliyorum daha erken ama yavruluktan bana alısmasını istiyorum ve biraz korkak bana hiç bir şekilde gelmiyor :p kafesten cıkarma yöntemi falan varmı acaba kendi çıkmıyor

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Elinize marul alin kuslar marulu cok severler onu marulla kandirabilirsin ama cok fazla marul verme ishal olur

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    marul ada bakmıyorki :D biraz korkuyor benden 1kere elimi uzatıp sevdimmi ucuyor yani marulda yemiyor

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Ahah yandin o zaman zamanla alisir sana

5. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    zaten bende şans olsa çiftlerde yumurtlardı :D

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Sabir istiyor gerci bizde sabredemiyoruz ya artik :) insallah yumurtlar ve sana alisir

7. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0

Teşekkürler :D

8. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

Ben minik kızıma şükretmeliyim herhalde :) maşallahı var daha ilk günden sevdirdi kendini bugün 4. günü 2 kere dışarı saldım uçuyor koluma konuyor benimki de elimi uzatınca (kafes dışında) yerdeyse veya koltuktaysa kaçıyor ama kafes içinde sıkıntı yok. Marul falan hikaye ilk başlarda ben denedim maruldan çok daha fazla korktu :D Bence en güzel yöntem işaret ve orta parmağının arasına yem alıp ağzına yavaşça yaklaştırmak. Elinden yem yesin hem ısırmıyor (gerçi daha acemiyim ben ama benim kuşum böyle en azından) Ayrıca kafesten çıkarırken geri tüneğe atlıyor benimki parmağımdan seninki de böyle yapar büyük ihtimal :( Elime de her zaman atlamıyor henüz, ben göğsünde parmağımı hisseder biraz rahatsız edersem mecburen çıkıyor :D Bence en azından sevmenize veya parmağınıza sizin desteğinizle çıkmadan dışarı salmayın, uçup çarpıyor her yere avuçlayıp kafese koymak zorunda kalıyorsunuz...

9. Duranettin ERAYDIN

Sizin kuşun bu kuşla ekmek yemesi lazım :)

[YOUTUBE]SN8KeTcQV1M[/YOUTUBE]

10. Onur ATAR

Onur ATAR Guest

Hahahahahahha videoyu izledim ve çok güldüm haahahahahahhaha :D Prof. olmuş artık bu kuş hahahah :D

11. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Hey allahım ne komik kuşlar var afacana bak güldüm :D

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunu ne zaman kafesten çıkarmalıyım

,
  2. kuşları kafesten çıkarma yöntemleri