petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesten kaçtı Evi alışık değill !!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ardadas123 tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ardadas123

arkadaş lar evi alışık olmayan kuşum kaçtı nasıl yakalarım ? şuan evde takılıyor :d

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hiç bişey anlamadım ben yazdıklarından arkadaş..
    Kaçtı mı kaçmadı mı?
    Evden kaçtıysa nerede takılıyor? Odanın içinde mi kuş? (Eğer öyleyse akşam hava kararınca alıp koyarsın kafese)

3. Ardadas123

evde odada duruyor

4. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    Levent abinin dediği gibi hava karardığında konduğu yerden yakalarsın. Başka bir konunda çok feci ısırdığını yazmışsın, bence sen değil, evdeki kuş ısırmasından korkmayacak birine yakalattır. karanlıkta gözleri iyi görmez kuşların, yakalayım deyip tekrar elinden kaçırırsan karanlıkta sağa sola çarpabilir. hava karardığında özellikle pencereler odadan daha aydınlık gözüktüğü için karanlıkta uçan kuş direkt pencereye yönelir ve cama çarpar, ciddi şekilde yaralanabilir. dikkatli ve tedbirli olmanı öneririm.

5. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesi korkutmadan yanina yaklastir. Ayni durum bugun banada oldu kafesi yaklastirdim icine girdi

6. Ardadas123

ben hiç müdahele etmedim acıktı kendisi kafesine girdi arkadaşlar kuşum ısırıyor ama tatlı bir okadarda :D

7. Umut Türkpençesi

kafeste bi defa yem yemesi yetiyor . genelde kafesi acık olan kuşlar otel gibi kullanıyorlar gez dolaş yem ye su iç tekrar çık . alışır merak etmeyin . ama alıştığı oda dışına cıkarsa dikkat edin

8. Ardadas123

salonda dolaşıyor sadece ama pek alıştığı sanmam kafasını çarpıyordu azdaha

9. Umut Türkpençesi

yeni ortamsa çarpması doğal benimkide çarpa çarpa öğrendi odayı şimdi ucak gibi milimetre kala manevra yaparak dönüyor . en çok nerde vakit geçiricekse oraya alışması daha iyi bi anda alıp başka yere götürürseniz tanımadığı ortamda kendini sakatlar dikkat edin

10. Ardadas123

birde sorum olacak benim kuş odayı gördüğü gibi beni unutuyor :D

11. Umut Türkpençesi

sizde oda içinde durun gelicektir . mesela youtubeden kuş sesi açın ses ucar hemen sonra sizede alışır . benim oğlum öyle yapıyor kolonun önüne geçip konuşuyor sonra elime geliyor falan :D

Sayfayı Paylaş