petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesten korkuyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mustafa kara tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa kara

yeni aldığım yavru çekoslovak cinsi muhhabbetim kafese girmek istemiyor , kafesten korkuyo telleri arasından canı pahasına canını acıta acıta çıkıyor benden korkmuyor elimden yem yiyor çok tuhaf daha yeni yeme düşmüş yavru olmasına rağmen insanlara çok yakın ama aç ve susuz kalıyo ne yapabilirim yardım edin ....:(:(:(:(

2. Sami Eki

Sami Eki Guest

Kafesten korktuğundan değil, özgürlüğe alıştığındandır bence o hareket, kafesinde kaçtığı yerin tedbirini alırsanız çıkamadığını anlayınca bırakır

3. Mustafa kara

yok kanka kafesten aldım kafese koydum özgürlüğü bilmiyor ki hiç petshop çu akrabam ev üretimi bi kuş yeme düşünce hemen satmışlar gagası falan siyah daha

4. GaGa

GaGa Guest

Kafesine alışamamıştır veya yalnızlığa ortama :)
    Bende daha dün aldım. Etrafa boş boş bakıyor.Bir tanede çiftim var.
    Alışır yakında...

Sayfayı Paylaş