Karadeniz Pet

Kafes'ten Salmaya Ayırma yardım lütfen. .

• Konbuyu başlatan jöhMesut
  • Başlangıç tarihi
J

jöhMesut

Guest
S.a Üstadlarım.

Ayri kafeslerde 3 Cift Muhabbet kuşum var ve uzun süredir verim alamıyorum. Bu 3 çift kuşumu Salma kafese alsam yuvalarınida taksam kavga vs olma olasiligi nedir ve icimden bir ses daha iyi verim alacagimi söylüyor bu konudaki görüşleriniz nedir? Şimdiden Teşekkürler. .

kardeşş bu konuda bır bilgim yok ama senden bişey isteyebilirmiyim

ustam sen bu muabbet kuşlarından anlıuon demi

Cok bi bilgim yok acikcasi forumdaki arkadaşlar sayesinde bilgi ediniyorum

kardeş şimdi benim 1 sevda papağanım var 2 tanede muhabbet kuşu muhabbet kuşlarınını yeni aldım muhabbet kuşlarının fotoğrafını atsam acaba kaç aylık olduhunu belirliyebilirmisin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

Yanıtlayacak kmse yokmu arkadaşlarr acl yardımm

Diger tecrübeli arkadaşlar bakarsa daha sağlıklı olur hocam

pek nerden konu acılıyor yardım etsen braz yenymde

Caner resimlerini çek bana özel mesaj gönder bakalım.

S.a Üstadlarım.

Ayri kafeslerde 3 Cift Muhabbet kuşum var ve uzun süredir verim alamıyorum. Bu 3 çift kuşumu Salma kafese alsam yuvalarınida taksam kavga vs olma olasiligi nedir ve icimden bir ses daha iyi verim alacagimi söylüyor bu konudaki görüşleriniz nedir? Şimdiden Teşekkürler. .

kardeş kuşlar gerçekten eş mi kuşların bakımını nasıl yapıyorsun kafesleri nasıl hangi yemi kullanıyorsun hangi mamyı haftada kaç defa kullanıyorsun kuşların makanı nasıl güneş alıyor mu yerleri sıcaklıkları nasıl bence önce fotoğrfalarını ekle kardeş salam üretimi daha zorlu bi üretim haberin olsun

Benimde ilk basta salmam var ama ben onlari es es ayirdim ust uste duruyor kafeslerim 2adet buyuk aldim ayirdim 4ciftim var .suanda da 1-2 noluda 2ser yumurta var altakilerde de yuvaya girmeye basladilar hem temizlemesi kolay hemde bir hastalik olursa diger eslere gecmeden cozersin bence buyuk kafes al.

Geri