petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kağıt yeme alışkanlığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat NUR tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    çiftimin dişisinin ceresi 3 ay önce tamamen kahverengileşmişti ama yumurtlamamıştı, şuan tekrar kahverengileşmeye başladı, ayrıca kağıt yeme alışkanlığı olmamasına rağmen zemindeki kağıdı parçalamaya başladı. yumurtlama öncesi belirti midir acaba?

2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    yuva malzemesi yapmaya çalışıyor olabilir yuvaya talaş koy

3. Tunç ÇAĞATAY

Muhabbet kuşlarında kağıt vitamin eksikliğinden yenir, ızgara altına koyun kağıdı

4. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    haftanın 2 günü avi-vit multivitamin veriyorum. kalamar kemiği, gaga taşı, kuş kumu kafeste mevcut.
    yuvalıkta çok olmasada hem talaş hemde kum var. haftada 3 gün mama da veriyorum. yani vitamin eksikliği olduğunu düşünmüyorum ama yumurtlamaya hazırlanıyordur inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

güncel
    güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

güncel konu

Sayfayı Paylaş