Karadeniz Pet

Kakariki mi Sultan Papağanını mı önerirsiniz ?

yigitcandemirag

Meraklı Üye
Arkadaşlar hangisini alayım bana fikir verin hangisi konuşur hangisi uysaldır tek kuş oalrak beslicem ne kadar büyürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

Arkadaşlar hadi :)

Kakariki beslemedim, besleyenle de sohbetim olmadı, fikrim yok. Ancak sultan papağanını aynı muhabbet kuşu gibi alıştırıp konuşturabilirsin.
İlla papağan olsun, fiyat ta problem değilse jako almanı öneririm. Papağan dediğin accık ele - avuca gelmeli. :)

Kakariki beslemedim, besleyenle de sohbetim olmadı, fikrim yok. Ancak sultan papağanını aynı muhabbet kuşu gibi alıştırıp konuşturabilirsin.
İlla papağan olsun, fiyat ta problem değilse jako almanı öneririm. Papağan dediğin accık ele - avuca gelmeli. :)

katılıyorum papağansa jako veya bu büyük renkli olanlardan olacak. sultan alacağına show jumboyu tavsiye ederim çünkü daha cana yakın zeki

Teşekkür ederim levent abi :) Tek kelime şunu söylim bu arada Kakariki papağanı aldım abi ben hayatımda bu kadar sevecen tatlı sıcak kanlı kuş görmedim cidden 5 - 6 aylık 20 cm civarında var en fazla 28 cm oluyorlarmış o kadar memnunum ki evin sevecen kuşu oldu :) bizle tv izliyor yaslandı kafese kafası tv ye dönük ya cidden tavsiye edrim bir evde bulunması gereken bir kuş hobiciler için :)

Fiyat nedir acaba bilgilendirirseniz :)

Geri