petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kakariki mi Sultan Papağanını mı önerirsiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigitcandemirag tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar hangisini alayım bana fikir verin hangisi konuşur hangisi uysaldır tek kuş oalrak beslicem ne kadar büyürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

Arkadaşlar hadi :)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kakariki beslemedim, besleyenle de sohbetim olmadı, fikrim yok. Ancak sultan papağanını aynı muhabbet kuşu gibi alıştırıp konuşturabilirsin.
    İlla papağan olsun, fiyat ta problem değilse jako almanı öneririm. Papağan dediğin accık ele - avuca gelmeli. :)

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    katılıyorum papağansa jako veya bu büyük renkli olanlardan olacak. sultan alacağına show jumboyu tavsiye ederim çünkü daha cana yakın zeki

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ben de şov jumboyu sevmiyorum hiç.
    Bütün gün ööööööyyyyle baykuş gibi duruyorlar tünekte.

5. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Teşekkür ederim levent abi :) Tek kelime şunu söylim bu arada Kakariki papağanı aldım abi ben hayatımda bu kadar sevecen tatlı sıcak kanlı kuş görmedim cidden 5 - 6 aylık 20 cm civarında var en fazla 28 cm oluyorlarmış o kadar memnunum ki evin sevecen kuşu oldu :) bizle tv izliyor yaslandı kafese kafası tv ye dönük ya cidden tavsiye edrim bir evde bulunması gereken bir kuş hobiciler için :)

6. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Fiyat nedir acaba bilgilendirirseniz :)

Sayfayı Paylaş