petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kakası büyük ve cıvık..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mine yol tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. mine yol

mine yol New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşuma baktım bugun dışkısına falan dışkısı biraz büyük ve biraz sulu neden acaba şüphelendim ve yazmak istdedim

2. mine yol

mine yol New Member

Beğenileri:
    0
    tabiki atıyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

yemyeşil bide kakası gayet hareketli sürekli yuvada bu aralar korktum bide bunu görünce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

o dağınık kakaya biraz su deymiş o yuzden bukadr dağılmış

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. mine yol

mine yol New Member

Beğenileri:
    0
    yeşillik yemıyolar ki çok iyi hali tavrı alan ıyı yani ama dışkısını böle görünce korktum yani önceki ölen kuşumdaada vardıda korktum ondan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

ekmeğin içini yiyolar genelde

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ekmek içinin hiçbir yararı yok bence vermeyin. Çok su içstiyse ondan da olur. İshal başlangıcına da benzemiyor ama yine de suyuna pirinç unu katın. Zararı yok nasılsa.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben de bir şey göremedim kusunuzun bir şeyi yok gibi maşallah Güle güle büyütün

Sayfayı Paylaş