Karadeniz Pet

Kakası büyük ve cıvık..

mine yol

Yeni Üye
dişi kuşuma baktım bugun dışkısına falan dışkısı biraz büyük ve biraz sulu neden acaba şüphelendim ve yazmak istdedim

tabiki atıyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

f0e64752_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

yemyeşil bide kakası gayet hareketli sürekli yuvada bu aralar korktum bide bunu görünce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

f0e69236_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

o dağınık kakaya biraz su deymiş o yuzden bukadr dağılmış

yeşillik yemıyolar ki çok iyi hali tavrı alan ıyı yani ama dışkısını böle görünce korktum yani önceki ölen kuşumdaada vardıda korktum ondan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

ekmeğin içini yiyolar genelde

Ekmek içinin hiçbir yararı yok bence vermeyin. Çok su içstiyse ondan da olur. İshal başlangıcına da benzemiyor ama yine de suyuna pirinç unu katın. Zararı yok nasılsa.

Ben de bir şey göremedim kusunuzun bir şeyi yok gibi maşallah Güle güle büyütün

Geri