petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kakası poposuna yapışıyor!?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Lilaq tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Lilaq
    Gizli

Lilaq Guest

4 gündür iki haftalık aldığım muhabbetkusumun dışkısı poposuna yapışmaya başladı. Kuş 3-4 aylık dediler. Suyuna multisol denilen vitamin damlattim ve yere kum koydum. Kum kuş kumu degil oda var Ama. Degisiklik den dolayı mi yoksa kuşum hasta mi!?
    Kakası yumuşak yeşil. Kendi tüylerini yoldu ama ben gördüğümde temizliyorum pek sevmiyor durumu. Veterinere mi gideyim yoksa öneriniz var mi? İzmir de kuşdan anlayan Balçova civarında veteriner tanıyan varsa yazarsa sevinirim.

2. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

elinize eldiven giyin doktorlarin giyidiği eldivenlerden siz yavaşta bir pamuk yardımi ile alin...

3. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

sen önce o kumu çıkart kuş kumu değilse ;) kuş dişiye ve kızgınsa stresten tüylerini yolabilir.
    Sanırım ishal olmuş 1 patatesi haşla püre yap birazcık ver

Sayfayı Paylaş