petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kakası poposuna yapısıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Orhan Candaş tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Orhan Candaş
    Gizli

merhaba arkadaslar ıyı forumlar ben uzun yıllardır muhabbet kusu beslıyorum ve ılk defa boyle bırseyle karsılasıyorum.erkek kusuma es olarak aldıgım dısı kusum ( 7 8 aylık falan) kakası poposuna yapısıyor bı kac defa elımle temızlemeye calıstım cok fena ısırdı ve bazen cok halsız gorunuyor.erkek kusum (2 yasında) cok ıyı anlastılar sureklı agzınla beslıyor onu ve mutlu bır cıft oldular gıbı gorunuyor.dısı kusu alalı 1 hafta oldu erkek kusum ıse 2 senedır bende.acıl bır ılac ısmı alabılırsem yada bır tavsıye.tesekkur ederım sımdıden

Not kus ıshal degıldır.katı bır bıcımde yapısıyor

#1 Orhan Candaş, 27 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ekim 2013
  2. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    Benim aldığım yeni yavruda var bu durum gece boyunca kakasini yapmis poposunda kalmış şimdi aldığın yere sormaya gidiyorum

3. Hayat
    Gizli

Hayat Guest

benim kuşumda da bazen oluyor kakası sulu değil olduğu gibi şekliyle yapışıyor. kendisi bazen kaşıyıp temizliyor. bana bırakmıyor yani. nedeni ne olabilir haftada 1 avisol b vitamin kullanıyorum

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu dışkısı yapışıyor ama kalin