petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kalamar kemiği toplu alim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar burda birkac kez rastlamistim toplu kalamar kemigi alan kisilere ayni sekilde bende almak istiyorum kilo hesabiyla bunun icin nereyi onerirsiniz istanbul ici yer farketmez bi sekilde aliriz yeterki temiz ve guvenilir olsun.

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kardeşim İstanbul'da nerede var bilmiyorum ama ben bir ara İzmir'den almıştım. Hala da yiyorlar bitmedi :) Aradığını tez zamanda bulman dileğiyle.

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    sana cok yakın :)edirnekapı kuş pazarından alabılırsın sanırım 25tl cıvarı kılosu

4. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Abi esirnekapida yok ust sokagimda zaten orasi da her hafta bakiyorum ole kilo ile satan yok 5 tane 5 lira parmak boyundan az buyuk olanlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:46 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Kargoyla mi gonderdiler usta ne kadadara almistin ?

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kargoyla ama sadece kalamar kemiği almamıştım. O yüzden inan fiyatını hatırlayamadım kardeşim. Bulursam mesajı fiyatını ve yerini yazarım sana.

6. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Memnun olurum usta [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi de bilir diye dusunuyorum ama bakkalim :)

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  8. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Abi ben hergun e.kapidayim :) kim satiyo orda pazarin neresinde ben okaar baktim hic görmedim

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  10. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Valla her pazar ordayim evimin ust sokagi zaten ama hic toplu satan gormedim orda daha detayli bakarim bu hafta sonu bir iki yer var satan onlarda 5 tane bes lira parmak boyundan az buyuk olanlar

Sayfayı Paylaş