petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kalamar kemiğini farketmesini sağlamak?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve wanchope tarafından 7 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum yaklaşık beş aylık, mineral iyotlu bloğu epey didikliyor ama kalamar kemiğine dört aydir gagasini bile sürmedi. biliyorum kuş ihtiyaci olduğunu hissettiginde elbet bir gun kullanacaktir diyeceksiniz ama, korktuğunu düşünüyorum ben.

2. Muhammet BAYDEMİR

Beğenileri:
    12
    Benimde ilk dönemler (1 ay) bu şekildeydi hiç dokunmuyordu yerini değiştirip tüneğin bitiş kısmına suluğa yakın bir yere takınca kullanmaya başladı. Hatta bazen geceleri kalamar kemiğinden çıkardığı sesten uyuyamadığım oluyor o derece kırıyor. Sizin içinde aynı durum söz konusu kendiliğinden kullanmaya başlayacaktır.

3. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    konum olarak kalamar kemiği epey kullanışlı bir noktada. sorun şu ki aradan 4,5 ay geçmiş olmasina ragmen ilgisini dahi çekmedi. zamanla alışacağını da hiç zannetmiyorum.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Kalamar kemiğini ufalayıp (blender ile) mamanın içinde de verebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş