petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kalın sağlıcakla

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Mustafa Şen tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    Bir kaç gündür adaletin tecelli etmesini bekliyordum ama yanılmışım.
    Kimsenin ismini zikretmeden genel tartışma adabına uyarak (üreticiye saygımın da olduğunu belirtmeme rağmen) eleştirimi paylaştım.

Bir üyenin hedef tahtası oldum kimseden uyarı yok.
    Terbiyesiz oldum kimseden uyarı yok.
    Aynı üyenin açtığı başka başlıkta direkt şahsıma yönelik saldırı yapıldı hala atılan adım yok.
    Ne densizi kaldı ne terbiyesizi. Hala adalet yok.
    Demek ki adalet üye rütbesine göre değişiyormuş.
    Bu kadarı bana fazla geldi.
    Umarım başka üyeler aynı durumla karşılaşmazlar.
    Kalın sağlıcakla.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Elimizden geldiğince burada insanları kırmadan üzmeden sohbet ortamını sürdürmeye çalışıyoruz. Bazen kimi mesajlar gözden kaçabiliyor. Kimse kusura bakmasın. Ancak eşit muamele yapılmıyor sözüne katılmıyorum. Burada rütbenin önemi yoktur. Eğer görülmüyorsa şikayet et seçeneğini kullanabilirsin. Yinede cevap gelmiyorsa özel mesaj atabilirsin.
    Bir suç işleniyorsa önce uyarı gider, devamı gelirse ceza verilir. Kununu bilmediğim için fikrim yok. Tercih meselesi, hayırlı olsun adına.

3. Samet Çağlar

Sorun yaşadığın kişiyle konuşmazsın olur biter. uzatmanın manası yok bence.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum bosversene. Konusma olsun bitsin. Sen devam et vazgecme.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Levent abi gorulmemistir denilen konu inan cok kisi tarafindan okundu. sen gormemis olabilirsin. eminim gorsen kim olsa geregini yapardin ama gozden kaciranlar var sanki. yanlissam duzeltin. Kimsenin tarafinda degilim. Aksam sana saldirdi toy arkadasin biri hemen bastik sikayeti ve banladiniz. Dogru mu? Eminim birileri de o konu da sikayette bulunmustur. Tekrar gozden geciriseniz bilgi kirliligi de onlenmis olur. Saygilar.

5. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    kimseyi tiye almıcan başkan:)

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Nereye Ustam gel hele gel hepimiz canliseveriz

7. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    Usta Bukadar Kolaymı Be Gitmek Burda Sana Değer Veren İnsanların Hatrına Kal Bari.

8. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim canını sıkma gideceğin her forumda böyle tatsız vakalar olur muhatap olmazsın olur biter gitmeye değmez

9. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    Madem değişen bişey yok bana söylenenin aynısıyla mukabele ediyorum terbiyesizsin [MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION]
    densizsin [MENTION=3784]Mert ÇAPACI[/MENTION]
    Şimdi görecek mi bakalım yöneticiler

#9 Mustafa Şen, 8 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2015
  10. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    neden böyle bişey yaptınız ? meseleyi uzatmaya gerek yok kapansın bu konu uzatmayalım bence kimle küssen konuşma olsun bitsin herkes devam etsin yoluna

11. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    Çok haklısın dostum ben de ilk başta öyle düşünüyordum ama baktım terbiyeyi bozmayan kaybediyor bir de üstüne yorum yapılıyor o zaman ben de fazlasıyla değil tamamen aynısıyla mukabele etmeye karar verdim.

12. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    hocam yanlış anlamanı istemiyorum belki konunda haklısın veya değilsin bilmiyorum konunun ne olduğunu anladığım kadarı ilede bir tartışma olmuş

fakat başlığa bakınca kendi kendini yalanlıyor gibi oluyorsun kalın sağlıcakla demk gidiyorum manasına geliyor bence fakat aradan bir hafta geçmeden gene burdasın (yanlış anlama git demek istemiyorum) ve halada konu uzadıkça uzuyor ve bu başlığı herkes görüyor senide burada görüyor bitir artık bu olayıda kapansın gitsin başlıkda konuda uzatmanın anlamı yok bence dahada

#12 alse, 8 Şubat 2015
    Son düzenleme: 8 Şubat 2015
  13. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Demekki bir hata yapmışsın birinin kalbini kırmışsın ki o hitabı üstüne alınıyorsun , ben genel konuştum [MENTION=14113]Mustafa SEN[/MENTION]. Yöneticiler neyi görecekmiş anlamadım ?

14. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    Şahsıma saldırı olmadığı sürece konu kapanmıştır benim için
    Dönüş sebebim değer verdiğim insanlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Görmek istediklerini

Sayfayı Paylaş