petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kalın tünek sorunu bakarmısınız..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu

Geçenlerde mubişler için büyük papağan kafesi almıştım içindeki kendi tüneklerini kullanıyorum haliyle kalın tünekler ama mubişlerim için sıkıntılı olurmu tüneği komple kavrayamıyorlar resim koydum bakarmısınız rahasız olurlarmı yada sağlıklarını bozarmı?

2. Yunus Emre OĞUZ

kayrayamaması sorun cıkartabilir ayak yapısına zarar verir mi bilmem ama sonucda o papağanlar için küçüğü herzaman daha iyi mubişlere

3. Mehmet Gündoğdu

öbür kafesten kalan ince tünekler var onlarında boyu kısa kalıyor o zaman gerçek ağaç dalı filan koymam gerekecek diğer yorumlarıda alayımda bi saolasın

4. Yunus Emre OĞUZ

önemlii değil kusun kavrayabileceği kalınlıkda ağac tünek daha iyidir hangi ağaçlar daha ideal tünek için araştırabilirsin ben ceviz ağacından yaptım kolay gelsin

5. H. Mehmet YILDIZ

bu tünek olmaz dostum daha ince kullan ;)

6. Mehmet Gündoğdu

ağaç dalı bulup koyacam mecburen :eek:

7. Kürşat TEKMEN

bunu kullanmaya devam edersen kuşun yürüyemeyebilir kuşun ayak yapısı bozulur ağaç dalından tam ayağına uygun yap

Sayfayı Paylaş