Karadeniz Pet

kalite

• Konbuyu başlatan adanalı01
  • Başlangıç tarihi
A

adanalı01

Guest
slm arkadaşlar benim diyarbakırda görev yapıyorum.bir çift jumbom var 2 3 çift daha almak istiyorum ama diyarbakırda görev yaptığımdan ilde bir türlü kaliteli kuş bulamadım diyarbakır ya da çevresinden olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim(tüm şehri gezdim toplam 3 kaliteli kuş denk geldi onlarında tanesine 350-400 TL fiyat çektiler adamlar uçmuş:))

serkan bey de güzel kuşlar var. belki size gönderim yapabilir.

Güneydoğuda fiyatlar pahallı biraz doğru. bende yavru bir jumbo alacaktım 200 dediler BATMAN'da alamadım tabi internet üzerinden hayvan ticareti biraz abes geliyor bana ama size facebook üzerinden batuhan çolak'tan almanızı tavsiye ederim sorunsuz şekilde elinize ulaşır ve kuşları kendi üretimidir

slm arkadaşlar benim diyarbakırda görev yapıyorum.bir çift jumbom var 2 3 çift daha almak istiyorum ama diyarbakırda görev yaptığımdan ilde bir türlü kaliteli kuş bulamadım diyarbakır ya da çevresinden olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim(tüm şehri gezdim toplam 3 kaliteli kuş denk geldi onlarında tanesine 350-400 TL fiyat çektiler adamlar uçmuş:))

kardeş istanbuldan al derim ankarada da uçan kaçan çok istanbul nerede fazla oarada ucuz

Geri