Karadeniz Pet

Kaliteli MaMa markası ?

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
¿??????????????

cede mamaya iyi diyorlar ama en iyisi bence evde kendın hazırladıgın

kendi hazırladığın mama en iyisidir bence

ılla yapamam dıyorsanız quık veya champıon marka almanızı onerırım

Cede mama kullanıyorum, kuşlarım severek yiyor. Ayrıca inci mamayı çok övüyorlar ama tedarik konusunda sıkıntı yaşanıyor.

Abilerim kendiniz hazırlayın demişsiniz ama yorumlarda kuşlarım afiyetle yiyor demişsiniz bende tek kuş var mama hazırlasam bir kase çıkacak oda bitmeyecek herdefasında bir kase çöpe yazık olur bunun bozulmaması için ne yapmam lazım veya hazırlar katı mamamı ve hazır mama nasıl oluyor.

kolay mama tarifi varsa alabilirimm arkadaşlar

genelde çoğu kişi kendi yapıyor mama işini satın alan az olur mama yaparken sende azar azar yapacaksın mesela bir çorba kaşığı kadar kat malzemeleri yada kuru mama yapıcaksın dolaba attığında 4-5 ay gider o

kuşa vermek istediğinde nemli yada durduğunda bozulacak mazemeleri katacaksın (yumurta havuç gibi) 5-6 saat kalınca kuşun önünden alacaksın

aşağıdaki linkde gerekli bilgiler var mama çeşitleride var incelersen görebilirsin

Bakım Besleme Üretim ve Yetiştirilmesi - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu

Son düzenleme:
Ben tek muhabbet kusuma witte molen nemli mama veriyorum, cok severek yiyor cok da faydasini gorduk.

valla ben irmik pirinç unu gıbı malzemeleri hazır tutuyorum yapacagım zamn yarım yemek kasıgı kadar alıp yumurta havuc yaa elma ile karıstırıp verıyorum zaten bitiyor

Geri