Karadeniz Pet

Kaliteli yem ?

mertt

Yeni Üye
Arkadaslar ben kalıtelı bır yem markası arıyorum ınternette bonnıe champıon lora vs. yem markaları gordum kusu aldıgım petshopdan ıse patimax adlı bir yem aldım sizce iyi olan yem markası nedır yardımcı oldugunuz ıcın sımdıden tesekkurler :)

Arkadaslar ben kalıtelı bır yem markası arıyorum ınternette bonnıe champıon lora vs. yem markaları gordum kusu aldıgım petshopdan ıse patimax adlı bir yem aldım sizce iyi olan yem markası nedır yardımcı oldugunuz ıcın sımdıden tesekkurler :)
Ben Versele-Laga Kullanıyorum. Çok memnunum.

internetten versele laga ya baktım fakat stok yok dıyo baska onerınız varmı acaba ?

Ustaların hepsi versele laga kullanıyor hepside memnun bende yeni sipariş verdim bakalım :)

hangı sıteden sıparıs etttıgınızı soylermısınız

Ustaların hepsi versele laga kullanıyor hepside memnun bende yeni sipariş verdim bakalım :)

hangı sıteden sıparıs verdınız acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

tesekkurler cevaplarınız için

Kardeşim bende versele laga aldım 2 paket 500 grlıklardan tanesini 5tl ye aldım ama şimdi biraz pahalandırmışlar gitti gidiyordan aldım.Ama benim Maviş içindeki çekirdekleri ve buğday,arpa gibi bi şey var onları yemiyor seçiyor.

Kardeşim bende versele laga aldım 2 paket 500 grlıklardan tanesini 5tl ye aldım ama şimdi biraz pahalandırmışlar gitti gidiyordan aldım.Ama benim Maviş içindeki çekirdekleri ve buğday,arpa gibi bi şey var onları yemiyor seçiyor.

benım boncuk da yemıyo cekırdeklerı bıtek susam gıbı olanları yıyo ama memnunmusun genede verselagadan

Quik vardı bi ara onda çekirdek yoktu buğday vardı ondada buğdayı seçiyordu yani yiyor.Ben yemediğim için tadını bilmiyorum:)Herkes versele laga tavsiye etti bende aldım ama çekirdekleri buğ:rolleyes:dayları yemiyor.

Ben Quik diye bir markanın yemini kullanıyorum gayet memnunum.Vitaminli çeşitleri de var.

Geri