Karadeniz Pet

Kaliteli Yem

Merhaba sizce En kaliteli Yem markası ve kuş maması markası nedir?

• Kullanılan toplam oy
    4
Versele laga’da iyi yemdir. Tozu kiri pisliği yoktur. Bence ithal olan yemlerde en iyisi şuan. Vitakraft gerçek vitakraft değildir. Türkiyede üretilir. İçeriğinde ayçekirdeği vardır. Ve ay çekirdeği muhabbet kuşları için çok iyi değildir. Yemin neredeyse %35-40’ı ayçekirdeğidir. Açıkçası vitakraft diye aldığınız yem sadece lisanslama yapılmış türk malıdır. Gerçek vitaktaft sadece australian formula olarak üretilir muhabbetler için o da şuan ülkemizde bulunmamaktadır. Güvenerek alabileceğiniz yem olarak versele laga’yı öneririm belçika’da üretilir ve tohumlarının standardı baya yüksektir. Ekmek kırıntısı ayçekirdeği gibi maliyet düşürücü malzemeler kullanmazlar. Deneyin derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Versele laga’da iyi yemdir. Tozu kiri pisliği yoktur. Bence ithal olan yemlerde en iyisi şuan. Vitakraft gerçek vitakraft değildir. Türkiyede üretilir. İçeriğinde ayçekirdeği vardır. Ve ay çekirdeği muhabbet kuşları için çok iyi değildir. Yemin neredeyse %35-40’ı ayçekirdeğidir. Açıkçası vitakraft diye aldığınız yem sadece lisanslama yapılmış türk malıdır. Gerçek vitaktaft sadece australian formula olarak üretilir muhabbetler için o da şuan ülkemizde bulunmamaktadır. Güvenerek alabileceğiniz yem olarak versele laga’yı öneririm belçika’da üretilir ve tohumlarının standardı baya yüksektir. Ekmek kırıntısı ayçekirdeği gibi maliyet düşürücü malzemeler kullanmazlar. Deneyin derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Vitakraft kullanmadınız sanırım. Yıllardır kullanıyorum, Australian mevcutken onu da kullandım, en son birkaç hafta önce mayis üretimi aldım, şimdiye kadar içinde hiç ayçekirdeğine rastlamadım. Türkiye'de üretilen ürünlerin kalitesiz olduğu gibi bir düşünceniz var sanırım ama bu doğru değil. Versele laga'yı da kullandım, en son ithal edilen ürünlerin yorumlarına bakarsanız ne derece kalitesinin düştüğünü görebilirsiniz.

Yukarıdaki ürünlerin ikisini de denedim, çok tozlu, kabukları da toz yapıyor, kuşta kepek oluşumuna sebep oluyor. İçeriklerinde gereksiz çeşit var. Vitakraft tavsiye ederim, miktar artarsa çok çok daha ucuza, kat kat kaliteli yem almış olursunuz.
https://urun.n11.com/diger-kus-yem-...-premium-muhabbet-kusu-yemi-1000gr-P247630591
Merhaba yemin tozlu olup olmadıgı nı nasıl anlıyoruz suan bende hobi var arkadasımdada mybest excellent var memnunum görünüş içerik açısından biraz aydınlatırsanız sevinirim

Maalesef dışarıdan bakınca anlaşılmıyor, karanlık ortamda yemin üzerinden geçecek şekilde fener tutup yeme üfleyerek ne kadar tozlu olduğu anlaşılabilir, ayrıca yem değişiminden kısa süre sonra ortamdaki tozun artması da buna belirtidir. Her nekadar bu tozu almak için uğraşsalar da profesyonel paketleme tesisi olmadan mümkün değil. Marka takıntım yoktur ancak marka olunca bu fark ortaya çıkıyor. Bahsettiğiniz yemler kullanılabilir, asla kalitesiz veya sağlıksız demiyorum ancak tecrübelerime dayanarak bu şekilde bir tavsiye verebilirim size

Cede kullanıyorum ama tavsiye ederim diyemem, çünkü başka marka kullanmadım. Aslında en iyisi kendi yaptığımız

Geri