petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kalsiyum ihtiyacı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Can YALÇIN tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dişi kuşun kalsiyuma ihtiyacı var yakında yumurtası gelecek gibi yuvalık içine girip çıkmalar etrafını kemirme vs, neyse kalamar kemiği bulamadım maalesef yaşadığım yerde eğer sipariş verebileceğim yer varsa site vs verirseniz çok iyi olur bunun dışında bu kalamar eksikliğini nasıl tamamlayım sizce vitamini eksik etmiyorum zaten 2 günde bir vitamin veriyorum, uzun zamandır mama vermiyorum ishal oluyorlar diye yakında onuda vermeye başlarım sizce başka ne yapmalıyım kafesinde gaga taşı kuş kumu da mevcut.

2. ismail kaan

yumurta kabuğunu küçük küçük parçalar halinde verin yer ve ihtiyacını karşılar ama sık sık vermelisiniz çünkü yumurtası gelicekmiş dediğinize göre :D

3. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Mamasına katıyordum zaten kabukda sade şekildede veririm neyse.

4. ismail kaan

mama ishal yapıyo dediğin için öle söyledim sade ver öleylede yer ama ver çünkü şu sıra çok ihtiyacı olacak :)

5. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Öyle bir problemde var sade şekilde dayarım artık, duvar kireç olduğu kafes duvara yakın kireçde yiyor yanı sıra doğal kireç sonuçta Avatarım da görüyorsunuz duvar yerken hali idi, o işi kafesin içinden yapıyor.

6. ismail kaan

:D NATURBİRD.COM DA VAR KİLO BAZINDA SATIYOLAR KALAMAR KEMİĞİ var alabilirim yerim var diyosan al bozulcak bişi değil sonuçta ama sen bilirsin

7. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Kaç günden gelir bilginiz var mı? aldığımız zaman kapıda ödeme vs mevcut şuan siteye bakıyorumda.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu kalsiyum