Karadeniz Pet

Kalsiyum ihtiyacı

Mert Can YALÇIN

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi kuşun kalsiyuma ihtiyacı var yakında yumurtası gelecek gibi yuvalık içine girip çıkmalar etrafını kemirme vs, neyse kalamar kemiği bulamadım maalesef yaşadığım yerde eğer sipariş verebileceğim yer varsa site vs verirseniz çok iyi olur bunun dışında bu kalamar eksikliğini nasıl tamamlayım sizce vitamini eksik etmiyorum zaten 2 günde bir vitamin veriyorum, uzun zamandır mama vermiyorum ishal oluyorlar diye yakında onuda vermeye başlarım sizce başka ne yapmalıyım kafesinde gaga taşı kuş kumu da mevcut.

yumurta kabuğunu küçük küçük parçalar halinde verin yer ve ihtiyacını karşılar ama sık sık vermelisiniz çünkü yumurtası gelicekmiş dediğinize göre :D

mama ishal yapıyo dediğin için öle söyledim sade ver öleylede yer ama ver çünkü şu sıra çok ihtiyacı olacak :)

mama ishal yapıyo dediğin için öle söyledim sade ver öleylede yer ama ver çünkü şu sıra çok ihtiyacı olacak :)

Öyle bir problemde var sade şekilde dayarım artık, duvar kireç olduğu kafes duvara yakın kireçde yiyor yanı sıra doğal kireç sonuçta Avatarım da görüyorsunuz duvar yerken hali idi, o işi kafesin içinden yapıyor.

:D NATURBİRD.COM DA VAR KİLO BAZINDA SATIYOLAR KALAMAR KEMİĞİ var alabilirim yerim var diyosan al bozulcak bişi değil sonuçta ama sen bilirsin

Geri