Karadeniz Pet

KAMPANYA - Muhabbet Kuşu Maması 10 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
9712675-slide1img.png

Stok : 23

Kalan Stok : 14

Adet Fiyatı : 10 TL

Paket Ağırlığı : 500 Gram

Kargo Ücreti : Alıcıya Aittir ( Türkiye'nin Her Yerine Kargo Ücreti Sabit 6 TL )

Site Dışı İletişim : 0 506 958 56 06

SATIŞ KONUMUZ : http://www.muhabbetkusu.com.tr/yem-...asladi-super-kampanya-2015-agustos-41750.html

2 paket (1 kg) alsam da kargo bana mi ait olur. 2 paket ve üstü alana kargo ücretsiz değil miydi?

2 paket (1 kg) alsam da kargo bana mi ait olur. 2 paket ve üstü alana kargo ücretsiz değil miydi?

2 paket ve üzeri alımlarda kargo bedava kampanyası 1 paket fiyatı 15 TL'den satılmaktayken geçerliydi.

Şuan 1 paket fiyatımız 10 TL'den satıştadır. Kargo ücreti alıcıya aittir. Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 6 TL tutmaktadır.

Tamam ben 2 paket ( 1 kg ) almak istiyorum. Iban no verirseniz parayı gondereyim. Kargo dahil mi göndereceğim yoksa kargo kapida mi odenecek.

Tamam ben 2 paket ( 1 kg ) almak istiyorum. Iban no verirseniz parayı gondereyim. Kargo dahil mi göndereceğim yoksa kargo kapida mi odenecek.

Kargo ücretini dilerseniz mama ücretiyle birlikte yatırın ben sizin adınıza buradan ödeyeyim siz gidip size en yakın PTT Şubesinden teslim alın.

Hesap bilgilerini Özel Mesaj ile tarafınıza ilettim.

Muhammet bey,Ankara Adresinizden almamız mümkün ise adres bilgilerinizi rica ediyorum.

Muhammet bey,Ankara Adresinizden almamız mümkün ise adres bilgilerinizi rica ediyorum.

Elbette gelip elden teslim şeklinden adresimizden alabilirsiniz.

Batıkent Ergazi Mah. İpekyolu Çarşısı Önünde buluşabiliriz. Geldiğinizde 0 506 958 56 06 numaralı hattımdan bana ulaşıp haber verebilirsiniz.

Kaç paket almayı düşünüyordunuz ? Stok az olduğu için eğer kesin gelecekseniz size istediğiniz paket kadar ayırayım.

Adresiniz bana uzak havale yapayım,adresime 1 paket korgolayın lütfen.

Adresiniz bana uzak havale yapayım,adresime 1 paket korgolayın lütfen.

Dilerseniz 2 paket göndereyim 1 paket zaten 10 TL 6 TL'de kargo ücreti tutacağından 2 paket sizin için daha makul fiyata gelecektir. Çünkü 2 pakete kadar kargo ücreti 6 TL değişmiyor. Tabi yinede karar sizin.

Bu arada Özel Mesaj gönderdim.

Muhammet Bey,

Özel mesaj da ilettim. Keçiörendeki Gazino PTT'den alabilirim.

İbrahim Bey ödemeyi teslim aldım. Yarın belirtmiş olduğunuz adrese mamalarınızı kargoluyorum. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

1 paket yeterli şimdilik,banka hesap numaranızı bildirirmisiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

1 paket için eft talimatı verdim.

1 paket yeterli şimdilik,banka hesap numaranızı bildirirmisiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

1 paket için eft talimatı verdim.

Peki Çetin Bey o halde size 1 paket yarın kargoluyorum. Hesap bilgilerimi Özel Mesaj yoluyla tarafınıza ilettim.

1 pakette ben istiyorum hesap bılgileriniz yollar mısız

bende almak istiyorum diye ozelden yazmıştım ama donmediniz...?

bende almak istiyorum diye ozelden yazmıştım ama donmediniz...?

Özel Mesajınız gelmemiş hocam. Özel Mesaj ile hesap bilgilerimi tarafınıza ilettim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Güncel Stok Durumu : 18

Satışlarımız Tüm Hızıyla Devam Etmektedir. Kampanyalı Satış Fiyatımız Kısa Bir Süreliğine Geçerlidir. Bu Fırsatı Kaçırmamanızı Tavsiye Ederim.

Kampanyalı satışlarımız 01.10.2015 tarihine kadar devam edecektir. 02.10.2015 tarihinden itibaren 20 TL'den satışa sunulacaktır.

Bende almak istiyorum varsa

Kaç paket almak istiyorsunuz ? Özel Mesaj gönderdim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

Güncel Stok Durumu : 16

Satışlarımız Tüm Hızıyla Devam Etmektedir. Kampanyalı Satış Fiyatımız Kısa Bir Süreliğine Geçerlidir. Bu Fırsatı Kaçırmamanızı Tavsiye Ederim.

Kampanyalı satışlarımız 01.10.2015 tarihine kadar devam edecektir. 02.10.2015 tarihinden itibaren 20 TL'den satışa sunulacaktır.

Arkadaşlar faydasını görürsünüz, ben beğenerek kullanıyorum hala da elimde mevcut:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri