Karadeniz Pet

KAMPANYA - Muhabbet Kuşu Maması 10 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhammet bey biraz daha almak için özel mesaj attım. Cevaplarsanız sevinirim.

Arkadaşlar faydasını görürsünüz, ben beğenerek kullanıyorum hala da elimde mevcut:)

Cihan abim güzel yorumun için çok teşekkür ederim sağol Allah razı olsun :)

Muhammet bey biraz daha almak için özel mesaj attım. Cevaplarsanız sevinirim.

Kerem Bey Merhabalar,

Özel Mesajınıza geri dönüş yaptım bilginize.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 12:02 --

Güncel Stok Durumu : 14

Satışlarımız Tüm Hızıyla Devam Etmektedir. Kampanyalı Satış Fiyatımız Kısa Bir Süreliğine Geçerlidir. Bu Fırsatı Kaçırmamanızı Tavsiye Ederim.

Kampanyalı satışlarımız 01.10.2015 tarihine kadar devam edecektir. 02.10.2015 tarihinden itibaren 20 TL'den satışa sunulacaktır.

Mama çok güzel yapilmis kokusu da cok iyi

Kuslarinizin afiyetle yemesi dileklerimle :) Begenmenize sevindim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

[MENTION=6069]yolgezer[/MENTION] nickli abimize an itibariyle 2 paket mama satmış bulunmaktayım. Şimdiden kuşlarının afiyetle yemesi dileklerimle.

Güncel Stok Durumu : 12

Kampanya Bitiş Tarihi : 01.10.2015

Satışlarımız Tüm Hızıyla Devam Etmektedir. Kampanyalı Satış Fiyatımız Kısa Bir Süreliğine Geçerlidir. Bu Fırsatı Kaçırmamanızı Tavsiye Ederim.

Kampanyalı satışlarımız 01.10.2015 tarihine kadar devam edecektir. 02.10.2015 tarihinden itibaren 20 TL'den satışa sunulacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

An itibariyle 1 paket [MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] kardeşimize satılmıştır. Şimdiden kuşlarının afiyetle yemesi dileklerimle.

Güncel Stok Durumu : 11

Kampanya Bitiş Tarihi : 01.10.2015

YARIN 20 TL'DEN SATIŞA SUNULACAKTIR BUGÜN SON GÜN !!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:48 -->-> Daha önceki mesaj 07:59 --

Kampanyamızı 01.01.2016 tarihine kadar devam ettirme kararı aldık.

10 TL'den satışlarımız devam etmektedir.

Güncel Stok : 9 Adet

Satışa devam mi ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 tane ben istiyorum

Satışa devam mi ?

Satışımız devam etmektedir sipariş verebilirsiniz.

mamadan varsa bende almak istiyorum

Mamadan elimizde mevcut yalnız çok az sayıda kaldı ve en az 2 paket alımlarda paket fiyatı 10 TL'den satılmaktadır.

2 tane ben istiyorum

Tamam 2 paket sizin için ayırıyorum ödeme bilgilerinizi tarafınıza ilettim bana size en yakın ptt şubesinin adını, adınızı soyadınızı ve 1 adet irtibat numarası yazıp yollarsanız çok memnun olurum.

Elinizde mama kaldı mı birde mama kapalı pakette mi içeriği nedir zahmet olmazsa merak ettim

2 de bana ayırın da bitirelim stokları.
İstanbul'a kargo ne tutuyor?

Telefon numarasi kapali

bende 2 tane alabilirim

Adres bilgilerinizi, adinizi soyadinizi ve sizinle iletisim kurabilecegimiz bir gsm numarasi yazip ozel mesaj yoluyla tarafima iletirseniz hesap bilgilerimizi iletelim odemeyi yapin sizede 2 paket gonderelim.

Saygilarimla.

Elinizde mama kaldı mı birde mama kapalı pakette mi içeriği nedir zahmet olmazsa merak ettim

Son 5 paket kaldi. Mama kapali pakette gonderilmektedir. İcerik ve tum detaylar 1. sayfada yer almaktadir detayli bir sekilde inceleyebilirsiniz. Eger sizde almak istiyorsaniz bir ustteki kullaniciya vermis oldugum cevap sizin icinde gecerlidir. Min. 2 paket siparis verebilirsiniz.

Saygilarimla.

2 de bana ayırın da bitirelim stokları.
İstanbul'a kargo ne tutuyor?

2 paket size ayirdim hesap bilgilerimi tarafiniza ozel mesaj yoluyla ilettim. Bana adresinizi, adinizi soyadinizi ve sizinle irtibat kurabilecegimiz bir gsm numarasi yazip yollarsaniz sevinirim.

Saygilarimla.

Telefon numarasi kapali

0 506 958 56 06 numarali hattimi artik kullanmiyorum kapattirdim. Yeni numarami paylasamiyorum sadece aile ve yakin dostlarla paylastim anlayisiniz icin simdiden tesekkurler.

2 paket odemesini yaptiginiza dair ozel mesajinizi gordum.

Saygilarimla.

---------------------------------

2 paket [MENTION=15043]kayraa kirac[/MENTION] nickli uyemize satilmistir.

2 paket [MENTION=11382]alos2000[/MENTION] nickli uyemize satilmistir.

Kalan Stok : 5 Paket

Paket Fiyati : 10 TL

Adres bilgilerinizi, adinizi soyadinizi ve sizinle iletisim kurabilecegimiz bir gsm numarasi yazip ozel mesaj yoluyla tarafima iletirseniz hesap bilgilerimizi iletelim odemeyi yapin sizede 2 paket gonderelim.

Saygilarimla.

Son 5 paket kaldi. Mama kapali pakette gonderilmektedir. İcerik ve tum detaylar 1. sayfada yer almaktadir detayli bir sekilde inceleyebilirsiniz. Eger sizde almak istiyorsaniz bir ustteki kullaniciya vermis oldugum cevap sizin icinde gecerlidir. Min. 2 paket siparis verebilirsiniz.

Saygilarimla.

2 paket size ayirdim hesap bilgilerimi tarafiniza ozel mesaj yoluyla ilettim. Bana adresinizi, adinizi soyadinizi ve sizinle irtibat kurabilecegimiz bir gsm numarasi yazip yollarsaniz sevinirim.

Saygilarimla.

0 506 958 56 06 numarali hattimi artik kullanmiyorum kapattirdim. Yeni numarami paylasamiyorum sadece aile ve yakin dostlarla paylastim anlayisiniz icin simdiden tesekkurler.

2 paket odemesini yaptiginiza dair ozel mesajinizi gordum.

Saygilarimla.

---------------------------------

2 paket [MENTION=15043]kayraa kirac[/MENTION] nickli uyemize satilmistir.

2 paket [MENTION=11382]alos2000[/MENTION] nickli uyemize satilmistir.

Kalan Stok : 5 Paket

Paket Fiyati : 10 TL

Tamam muhammet bey

Mama elime ulasti teşekkür ederim. Havucla karistirip mi verecegim

Mama elime ulasti teşekkür ederim. Havucla karistirip mi verecegim

Havuc yumurtayi rendenin en kucuk yerinde rendeleyip kuru mama ile karistirarak kuslariniza servis edebilirsiniz..Kivamini iyi ayarlayin..ne lapa nede kuru olmasin..kafese sabah koyup aksam tekrar kalanini alirsiniz..

Havuc yumurtayi rendenin en kucuk yerinde rendeleyip kuru mama ile karistirarak kuslariniza servis edebilirsiniz..Kivamini iyi ayarlayin..ne lapa nede kuru olmasin..kafese sabah koyup aksam tekrar kalanini alirsiniz..
Teşekkür ederim.

Son kalan 5 paket mamamiz [MENTION=17278]Gökhan soydan[/MENTION] nickli kullanicimiza satilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri