Karadeniz Pet

Kanadı Çekilmişmi :(

• Konbuyu başlatan AliBaris38
  • Başlangıç tarihi
A

AliBaris38

Guest
Ustalarım Sabahtan Beri Bu Kuşun Kanadı Çekilmiş Sözünü Duya Duya Şoka Girdim . Çekilmişmi Gerçekten ? Aldığım Kişi 2 Haftalık Olduğunu Söyledi Hiç Bir İşlem Yapmadık Kanatlarına Dedi Ama :(

bQq1PV.jpg

d4Qr9L.jpg

5pP0jq.jpg

AZ4VjX.jpg

2 haftalıkmı yem kırabiliyormu kuş gördünüzmü kuş 2 haftalıksa daha çok erken o kadar küçük se tüyleri normaldir keşke 1 aylıkken alsaydınız

2 veya 2.5 Haftalık Dedi . Annesi Bakmayı Bırakmış . Yem Kırmaya Hafif Hafif Alışıyor . Sadece benim elimde yem yiyip su içiyor ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 haftalık değil kuşunuz 1 aya yakın bir kuş kuyruk ve kanatlarını eğer satıcı çekmediyse pislenmeden vs dolayı annesi yolmuştur gibime geliyor zamanla uzar.

Kusunuz french month zmanla uzar kanatlari kuyrugu 5-6ay icinde ama ilerde yavrulari olirsa ayni sekilde olur

Kusunuz french month zmanla uzar kanatlari kuyrugu 5-6ay icinde ama ilerde yavrulari olirsa ayni sekilde olur

Direkt bu kanıya nerden vardınız sonuç olarak yetişkin bir kuş değil annesinin yolmasını göz ardı etmeyin derim

Satıcı hiç bir şey yapmadığına yemin ediyor . krdşim kaç kere yavru aldım buyuttum diyor . 10 güne kalmaz uçmaya başlar ve uzar dedi

Kus yusde 100 french month tuy bakimindan iyi geciriyor french month illah tuyleri dokuk kanat dipleri kanli olmuyor eminonudeki kusculara gidip bakabilrisin tanidigin varsa onlar yanik kus derler onun yaninda bizzat basimada geldi tam aynisi 5 tane birden oldu bu kusta ayni

Ben Emre Bey gibi düşünmüyorum onun dediği bir ihtimal sadece

Emre Bey Kesin Düşünüyor Ama İnşallah Yanılıyordur . Kuşumun Hasta Olmasını İstemiyorum :(

Satıcı hiç bir şey yapmadığına yemin ediyor . krdşim kaç kere yavru aldım buyuttum diyor . 10 güne kalmaz uçmaya başlar ve uzar dedi

Cekme yok zaten kusun kaninda rahatsizlik var bendeki anne babayi bir ureticiden aldim adam verdi iyi sartlarda bende sasirmistim anne babada hix bisey yok yavrular bi gelemeye basladi kanat ucu ve kuruk tuyleri dusuyo sonra gosterdim kuslarin french month oldugu ortaya cikti ilk kulickada 5 yavrunun 5 bole diger kuluckada 6 yavrunun 4 bole 2 si tam french month kanli cikti tek yavruyu kuzenime verdim 5 6 ay sonra kus normale dondu eslestiridim yavrulari ayni cikti diger kuslarin hic uzmadi

Cok Kotu Olur Yaa :( Dua Edicem İnşallah French Mont Yoktur Kuşumda ...

Kalıtımsal bi hastalıkta zaten üretilmez onların yavruları da ka taşıyıcıdır sizin dediğiniz hastalığı biliyorum demek istediğim bu kuş yavru yetişkin olsa çekmeseler tamam diyeceğim yavru kuşlarda annenin yolma ihtimali de var benim demek istediğim bu fakat satıcı 3 haftalık demiş 3 haftalık yavru hayatta yeme düşmez

french month lu bu kus sonradan uzadi ama yavrulari ayni oldu

Son düzenleme:
Yalnız Sıkıntı Orda YAvru Yem Yiyor . Yeni Yeni Çitiyor Yemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 01:41 --

Kuş 18.08.2014 Doğumluymuş .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üzülerek Emre Bey'e katılıyorum.Aynı sorunu bende yaşadım.Kuşunuz muhtemelende uçamayacak. Tüyleri uzasa bile belli bir süre sonra tekrar dökülecek :( . Ama size şunu öneririm bu durumu avantaja çevirip muhabbet kuşunuzu çok iyi eğitebilirsiniz.

O Uçamadıktan Sonra Avantaj Geçse Elime Nolacak ki :(

Geri