Karadeniz Pet

Kanadı incindi

sude büyük

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar. Kuşuma az önce kardeşimin ayağı hafifçe itti bu da yuvarlanmış tabi . Geldim baktım tek kanadını yukarda tutuyodu . Anladım incindiğini. Sonra uçtu ama yinede kaldırıyodu tek kanadını. Floryadaki veterinere götürelim dedik ama şimdi düzeldi. Kanadını yukarda tutmuyor ve hareketli. Bi oyuncağı var onu atıyoruz peşinden koşuyo falan. Neyse şuan veterinere götürelim mi düzelmiş gibi gözüksede yoksa götürmemize gerek yok mu ? Düzeldi mi ? Lütfen şuan hemen cevaplarsanız sevinirim. Çünkü veterinere hemen götürcem cevapları aldıktan sonra eğer veterinere götürmem gerekiyorsa.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

Şuan yinede hafif hafif çok hafif (Vücudundan ayrılmıyor ama diğerine göre daha yüksekte) tutuyor kanadını. Ama hareketli gözüküyo. Anormal bi durum göremedim ama yinede veterinere götüriyim mi dersiniz ? Yada evde vazelin yokta vicks var onunla bir şey yapabilir miyim kanadına lütfen cevaplarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler :(

Büyütülecek bir şey yok gibi fakat imkanınız varsa veterinere götürmekten bir zarar gelmez

Birde gerinirken falan ilk o kanadını açtığını fark ettim. Gördükçe yazıyorum kusura bakmayın

Kırık veya çıkık olsa o kadar hareketli olmazdı bence korkmayın fotoğraf ekleyebilirseniz daha iyi olur

Geçmiş olsun bence ufak çaplı bir şey korkmayın ve daha dikkatli olun

Genel durumu hareketli ve kanatlarını açmasında uçmasında bir sorun yoksa bence de önemsiz bir durumdur. Geçmiş olsun.

Geri