Karadeniz Pet

Kanadi kesilen kusun kanadi uzarmi

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Kusum usma konusupenda sikintiliydi duvarlara vuruyodu kendini bende kendine zarar vermesin alisana kadar diye kanat uclarindan uc kisimdaki iki kanadini kestim bu kendisi uzarmi yoksa cekmemmi gerekir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

Herkes mac mi izliyo :)

Kuş tüye girdiğinde o kesik olanlar düşer yenileri büyür. O zamana kadar da alışmış olur zaten. Çekme bence.

Yok zaten ole demedim yanlis anlasilma olmasin kestikten sonra dedim onu da cekmeye kiyamadim cani acicak diye o yuzden kestim

Bu nasil bi celiski abi :) dedim ya sana abi duvarlara carpiyodu bise olucak diye onlem olarak yaptım cekimmi bu kesik kanadi uc yaraftaki kanatlar

Murat bey haklı. Özellikle geçenlerde bir konu açılmıştı kanat kesme ile ilgiliilk 2 kanat kesinlikle kesilmemeli.

bak bende dişi almıştım damızlık onunda kesişler kanat kuyruk tüylerini daha yeni tamamlandı 2ayı bulur neredeyse
Birebir tecrubesi olan birine ihtiyacim vardi :) o lesik kanatmi uziyo yoksa o dokuluyomu hocam

Birebir tecrubesi olan birine ihtiyacim vardi :) o lesik kanatmi uziyo yoksa o dokuluyomu hocam

sıra sıra dökülüyor ama döküldüğü çok belli olmuyor ondan sonra kapsül gibibirşeyin içinden yepyeni parlak bir tüy çıkıyor birden dökülmüyor yani :) birde vitamin mama takviyesi yap çabuk çıksın tüyleri ve güzel çıksın

Son düzenleme:
sıra sıra dökülüyor ama döküldüğü çok belli olmuyor ondan sonra kapsül gibibirşeyin içinden yepyeni parlak bir tüy çıkıyor birden dökülmüyor yani :) birde vitamin mama takviyesi yap çabuk çıksın tüyleri ve güzel çıksın
Vitamin olarak oneri nedir birde mama yapmayi pek beceremem hazir olani varmidir acep :)

Vitamin olarak oneri nedir birde mama yapmayi pek beceremem hazir olani varmidir acep :)

hazır mama var natural birds diye ondan verebilirsin vitamin olarak ben avi vit multivitamin kullanıyorum toz olanından 10 tl galiba pahalı gelirse avisol var oda güzel avi vitte 13 tane vitamin var avisolda daha az vitamin var ama 2side güzel :)

hazır mama var natural birds diye ondan verebilirsin vitamin olarak ben avi vit multivitamin kullanıyorum toz olanından 10 tl galiba pahalı gelirse avisol var oda güzel avi vitte 13 tane vitamin var avisolda daha az vitamin var ama 2side güzel :)
Parasinda sıkıntı yok hocam fuzuli yerlere birsuru para harciyoruz can tasiyolar onlarda illaki bakim gerekicek Teşekkürler bilgi icin :)

Geri