Karadeniz Pet

Kanadı Kırık Kuş İçin Yaptığım Kafes Düzeni !!!

M

Mierda

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşumun kanadı fena incilmiş uçamıyor veterinere götürdük herşeyi kafesin dibine al dedi ama telli ızgara olmadığı için aşağıya tünek koydum gece uyuması için.
Kafesin İçindekiler;
-Yem
-Meyveli Kraker Yem
-Su
-Kuş Kumu
-Gaga Taşı
-Mürekkep balığı kemiği [kalamar kemiği]
-Vitaminli mama takviyesi
Resim:
6lJkgP.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
veterinerin dediği gibi kuşun kendini toparlaması için tünek olmamalı ki kendini yorar o yüzden tünek vs. çıkartın ızgarada olmasın kafesin tabanına yem dökün bir kaba da kafesin kenarına su koyun yeter birde şu krakerler sağlıklı değil kuşa ya vermeyin yada forumda araştırın kendiniz yapın

veterinerin dediği gibi kuşun kendini toparlaması için tünek olmamalı ki kendini yorar o yüzden tünek vs. çıkartın ızgarada olmasın kafesin tabanına yem dökün bir kaba da kafesin kenarına su koyun yeter birde şu krakerler sağlıklı değil kuşa ya vermeyin yada forumda araştırın kendiniz yapın

İlk başda hiçbir tünek koymadım dediğin gibi suyu yere aldım ama bu seferde uyurken kafesin üstüne tırmanıyor orda yatıyor rahatta edemiyor aşyağı inerkende kanat açıyo diye koydum tüneği az bi zıplamayla işlerini görüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:00 --

Sağol kardeşim

bir bezle kanadı kapalı halde sarın hareket edemesin fazla sonra tam önüne yem koyun suyu biraz uza koyun dökmesin aşada resim var bunun gibi ama bez ayaktan birmesin ayağın yukarısından bağlayın sıkı olmasın gazlı bez varsa o daha iyi olur.

kirik.jpg

bir bezle kanadı kapalı halde sarın hareket edemesin fazla sonra tam önüne yem koyun suyu biraz uza koyun dökmesin aşada resim var bunun gibi ama bez ayaktan birmesin ayağın yukarısından bağlayın sıkı olmasın gazlı bez varsa o daha iyi olur.

kirik.jpg

Veterinere götürdüğümüzde veteriner aynı şekilde yaptı sonra kuş kendini yere attı ayakları ve gafasıyla bişiler yaptı ciyakladı ve çıkardı veterinerde kendi kendine kaynasın dedi

o zaman yapacak bir şey yok :) tünek kalsın :)

Geri