petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanadı kırılan dişi kuşum 9 aylık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pırpır tarafından 7 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba dişi kuşumun bundan 4 ay önce kanadı kırılmıştı tabii veterinere götürdüm flim çekti ve kanatlarından bi tanesi yanlış kaynamış yeniden krmak gerektiğini söyledi ama eşimle ben kırdırmadık çünkü stres ve acıdan ölme ihtimali varmış yani sorum şu yanında bi erkek kuş var kafesten çıkabiliyorlar özgürler ama dişi kuş kendini süzülebiliyor halı üzerine erkekte peşinden ama bi daha kafese gidemiyor uçamadığı için sizce kırdırmalımıydım yada çiftleşmesini engeller mi? ne yapmak gerekiyor.:(

2. Ezel ALBAYRAK

sanmıyorum engelleyeceğini, bence ne olursa olsun tedavisi mümkün olsun veyahut olmasın sonuna kadar sevdigi hayvana insan bakmalı.. şahsi görüşüm,bence bu şekilde yaşantısına devam etmesini sağlayın..

3. dragonnihat1

benim kuşumda uçamıyor masanın kenarında internet kablosu var buna takılarak kafasına göre içeri giriyo çıkıyo ve kafesinin kapısı devamlı açık bence kırdırmayın çünkü kaynadıktan sonra kesin uçacak diye bişide yok

Sayfayı Paylaş