Karadeniz Pet

Kanadı yanlış kaynayan kuş Tedavi edilebilir mi ?

MuayThai159

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar Kanadı kırık kuşum var veterinerin birşey olmaz 1 2 hafta ya düzelir demesi ile kuşu kendi haline buraktım uçamıyor kanadı ters açılıyor biraz veterinerde kırdırabilir miyim kuş dayanabilir mi ?

Ters açılıyor derken resmi var mı? Böyle bir durum mümkün mü bilmiyorum. Ama eğer tek sorun ucamamasi ise o acıyı ona yaşatmaktansa şu anki haliyle devam etmenizi tavsiye ederim. Eğer kanadın durumu sürekli canını yakmiyorsa..

Yanlış iza etmişim hocam kanadı düz değil de eğimli ve biraz yukarda kanadını açtığında cok hareketli kuş olduğu için uçmasını istiyorum durmadan uçma cabası yere çakılışını görmek istemiyorum . böyle birşey mümkün müdür ? sizce

Yanlış iza etmişim hocam kanadı düz değil de eğimli ve biraz yukarda kanadını açtığında cok hareketli kuş olduğu için uçmasını istiyorum durmadan uçma cabası yere çakılışını görmek istemiyorum . böyle birşey mümkün müdür ? sizce

Açıkçası ben pek taraf değilim mümkün olduğunu da sanmıyorum. Kaç aylık kuşunuz? Benim de o şekilde uçamayan zıplayıp duran yavrularım olmuştu zamanla tüyleri değişince yavaş yavaş kalktılar yerden. Böyle bir durum olabilir mi?

hayır 4 senelık kuşum yumurtlama dönemlerı diye salmıyordum fazla kanat çırparken arada kaldı kanadı veterıner kendını toparlar dedı. hiç uçurmadım durum bu kuş eskisi gibi enerjik değil paso uyuyor

Geri