petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanadında kan var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 24 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    çiftlerimi ayırdım dinlenmeleri için ayrı kafeslerde fakat geçen gün 1 ad kanat tüyü verdı kafeste ucu kurumuş kanlıydı vurmuştur bi tarafa dedim önemsemedim bugün bi foto çekip sorayım dedim birde baktım öbür kanadındada taze kan var yakalamaya çalışırkenmi çarptı bilmiyorum ama kanat tüylerinde eksiklik var gibi geldi bana kuşları 1.5 ay önce üretici bi arkadaşımdan almıştım kanatlarının eksikliği hiç dikkatimi çekmemişti acaba eşinden ayıdım diyemi stresten kendi koparıyor yada kefeste tutmaya çalışırken çarpıyormu ? yardımcı olursanız sevinirim şu an kanadında kan var ayrıca ayıralı 15 gün oldu birleştirsem bu soruna bi fayda sağlarmı sanırım bulaşıcı bi şey değil (erkek)
    bu önceden kopan kanat

[​IMG][​IMG]

#1 ılhan gürol, 24 Mart 2016
    Son düzenleme: 24 Mart 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kendi çekip kopartan da var, tüy hastalığı da olabilir.
    Çok elleme bakalım düşmeler devam edecekmi..

3. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    birleştirmiyeyimmi çifti 14 gündür ayrı kafeslerde dinlendirmek için ayırdım

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş