Karadeniz Pet

Kanadını Neden Sarkmış?

• Konbuyu başlatan Murat Can AKYOL
  • Başlangıç tarihi
M

Murat Can AKYOL

Guest
Kanadı neden böyle aşağı sarkmış duruyor?

Benim yeğene verdiğim kuşta yapıyordu böyle sıkıldığı zamanlar tünekde otururken belki böyle rahatlıyordur. Uçarken vs bir sıkıntı yoktu benimkinde sık sık öyle duruyordu ama sağlığı iyiydi senin kuşta uçarken sıkıntı yaşamıyorsa bir problemi yoktur büyük ihtimal inşallah.

Arkadaşlar benimde böyle bir sıkıntım var konunun içinde konu açmak istemem ama benim kuş yavru ve uçamıyor canavar gibiydi bir yere çarpmadı fakat kanadı düştü ve uçamıyor şu an .

aynısı benim dişiyede oldu burda konu açtım 5-6 kişi yumurta var dedi ama dişinin kanadı kırılmış kuşçuya götürdüm çok geç olmuş düzelmez dedi sen kuşu sal uçamazsa vakit erkenken yaptırmalısın bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

Kanadı neden böyle aşağı sarkmış duruyor?

aynısı benim dişiyede oldu burda konu açtım 5-6 kişi yumurta var dedi ama dişinin kanadı kırılmış kuşçuya götürdüm çok geç olmuş düzelmez dedi sen kuşu sal uçamazsa vakit erkenken yaptırmalısın bence

Son düzenleme:
r YILMAZ;236679]Benim yeğene verdiğim kuşta yapıyordu böyle sıkıldığı zamanlar tünekde otururken belki böyle rahatlıyordur. Uçarken vs bir sıkıntı yoktu benimkinde sık sık öyle duruyordu ama sağlığı iyiydi senin kuşta uçarken sıkıntı yaşamıyorsa bir problemi yoktur büyük ihtimal inşallah.[/QUOTE]

Uçurmuyorm çiftlesmesini bekliyorum bir disi bir erkek var ikiside yabani insanlara.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:44 -->-> Daha önceki mesaj 01:43 --

Benim yeğene verdiğim kuşta yapıyordu böyle sıkıldığı zamanlar tünekde otururken belki böyle rahatlıyordur. Uçarken vs bir sıkıntı yoktu benimkinde sık sık öyle duruyordu ama sağlığı iyiydi senin kuşta uçarken sıkıntı yaşamıyorsa bir problemi yoktur büyük ihtimal inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

Fakat benimki erkek yumurta olamaz. Uçuramamda

Geri